Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » SOS! A legjobb popsikenőcsöt...

SOS! A legjobb popsikenőcsöt keresem! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 18:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%
Sudocrem. A gyógyszertári borzalmas volt.
2017. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
A gyerekeimnek is a sudocrem volt a legjobb, nagyon vékonyan kenve!
2017. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell egyfolytában kenni, csak fürdés után kenem be biolával, popsitörlöböl a legjobb a cot one, vagy vizes vatta is jobb, mint a bolti, sima törlők, ha kipirosodik, akkor sudo, amióta így csinálom, havi egyszer pirosodik ki neki, gyönyörű a bőre.
2017. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
13 akkor ne higgyétek el! Én is csináltam ezt az idiotaságot, hogy egy halom vegyszerrel tisztitottam le a börét (törlökendő), amit utána le sem mosunk, hanem hagyjuk benne pállni a popsiját, ráadásul rákenünk egy,nagy adag zsíros kenőcsöt, hát köszi, nem, mondjuk nekem a gyerekdoki is mondta, hogy ez mekkora hülyeség, igaza volt, ennél az is jobb ha vízzel lemossuk.
2017. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Bepanthen,neogranormon,sudocream.


A gyogyszertári nekünk kb 2 honapos koráig volt jo...

2017. dec. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
13 igen én is a vizet szeretem a legjobban, de ha nem kenem be vékonyan bepanthennel sajnos piros lesz neki, több pelust is probáltam... :(
2017. dec. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi pl. pont amiatt amit a 13. írt használjuk a WaterWipes törlőkendőt. 99.9% víz, 0.1% grapefruit mag kivonat van benne. Nekünk ez bevált és szinte olyan mintha vízzel mosnám a popsiját de annál praktikusabb.

Nagyon nézem mindennek az összetevőjét de már azelőtt is így volt, hogy gyerekem lett volna. Nem kenek akármit magamra a babára meg főleg nem. Ezért választottuk a Bepanthen Baby-t mert annak szebb az összetevője mint pl. a Sudocremnek.

Ajánlom a Krémmánia.hu-t mindenkinek aki érdeklődik az összetevők iránt, nagyon könnyű eligazodni az oldal segítségével a kozmetikumok között és nagyon sok babáknak való krém, popsitörlő stb. van fent. Csak kerülni érdemes azokat a termékeket amiknél az összetevőlistában piros pöttyös elem van.

2017. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
53%
Sudocrem vált be a legjobban.
2017. dec. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Zsuzs-Muzs válasza:

Penaten krém nagyon jó!

Több méretben kapható. Én múltkor a Müllerben vettem.

2017. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Killyn válasza:
33%

Sudocrem!

(Elsőre drágának tűnik, de tényleg jó és sokkal kiadósabb mint a kategória társai, valahogy tovább elég.)

2017. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!