Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Fisher Price fecsegő repcsi...

Fisher Price fecsegő repcsi vélemények?

Figyelt kérdés
1 éves kislányom szülinapjára venném, megéri? Játszott vele a gyermeketek? A mostani legújabb sötétkékről, es az előző fehérről is érdekelne vélemény. Még mind2 kapható, mi a különbség? Magyar youtube videót sajnos nem találtam.

2018. jan. 23. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nagyon nem tetszenek, pesze ez egyéni vélemény, de vehetnél neki valami normálisabb játékot, szép anyagból, vagy formabedobók is nagyon szépek vannak, ezek a dumáló hülyeségek gyereket és felnőttet is idegesitenek.
2018. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Egy gyerekjáték akkor jó, ha fejleszt. Ha megfoghatja, tanulhat vele, ügyesedhet a keze, érzékei. Egy egyszerű építőjáték, egy kellemes fogású tárgy, egy kedves plüss figura többet ér, mint egy elemes vacak, amit csak nézni vagy hallgatni lehet. Persze neki érdekes, mert leköti a figyelmét, de semmi több. És ő még nem tudja, mi az az érték. Egy drága valami pont annyit ér neki, mint egy egyszerű, olcsó, kedves játék.
2018. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk volt ,akkora rajongása volt hogy akárhányszor jártunk játékboltba vigyorogva totyogott oda hozzá és mindig azzal akart játszani hát megvettem neki, nekünk az előző kiadás volt.

Hát itthon játszott vele úgy 1 hetet, és lehet sokat mondtam.

Szereti a csiki-csuki dolgokat , annyi volt az érdekesség de sok mindent nem lehet vele csinálni, kicsit is megmoccan már kornyikál egy nő meg ha a helyére rakod a bábukat beszélnek ezt-azt.

De nálunk minden zenélő játék így végezte hogy 1-2 hétig volt érdekes, egyedül tili-toli autó fisher price-nak meg játékasztal amit már 2 éve nyúzunk.

2018. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!