Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Anyukàk ti hogy oldjàtok meg...

Anyukàk ti hogy oldjàtok meg hogy valahogy kinézzen a gyerekszoba?

Figyelt kérdés
Amire összepakolok a addigra szétpakol a gyerek teljesen kiborulok mar nap vegere szeretnek egykis rendet!
2018. okt. 4. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Úgy, hogy a fiam megtanulta, hogy rendet kell rakni, ha vége a játéknak. Illetve nincs minden xar elöl, mindennek meg van a helye, a játékok közül mindig csak max 10 van a szobájában, amiket pár naponta kicserélek neki, így nem kell az összeset pakolásznom állandóan. 2 éves.
2018. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Kár ezen ennyire görcsölni. Ha kellően nagy akkor be kell fogni. Ha meg kicsi akkor meg végképp kár erre rágörcsölni.
2018. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Egyrészt próbálom bevonni a pakolásba, másrészt kevesebb játékot hagyok kint neki...

De igazából csak este alvás előtt tudok olyan rendet csinálni ami számomra is megnyugtató 😁

Eleinte próbáltam napközben is fenntartani valami rend félét, de rájöttem lehetetlen....

2018. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2éves elmúlt teljes totàl kàosz az egész nap
2018. okt. 4. 12:53
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

1,5 éves a kicsi és óránként 1x összerámolok 2 perc alatt. Dobozok vannak amibe pillanatok alatt be lehet dobálni a belevalót, max. a könyveket kell a polcra feltenni.


Igyekszem a gyereket bevonni, néha sikerül, néha nem.

Jaaa, és igyekszem nem felhúzni magam!:)))

2018. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Este együtt rámoltunk el. A félben hagyott várat, legot nem kellett elpakolni, másnap folytathatták.

Miután sok játékunk gyűlt fel (3 gyerek), félévente egy csomót összepakoltam, felvittem a padlásra, majd csere fél év múlva. Így nem unták meg, mindig örültek neki.

Amikor nagyobbak lettek, a "kinőtt" játékokat (és ruhát, cipőt is) együtt válogattuk ki és ajándékoztuk el a rászorulóknak.

2018. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Minden este, a napi rutin része, hogy együtt összepakolunk. Napközben akkora káosz van a gyerekszobában, amekkorát csak akarnak.
2018. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nap kozben ketszer haromszor elpakolok utana. De szoktathatod is hogy elpakoljon maga utan. Turelem kell hozza de megéri. Én banom hogy nem ugy szoktattam. A sogornom sose rakott rendet utanuk. Mindig egyutt raktak rendet mert addig nem vehették elo a kovetkezo jatekot. 4 eves koruk ota azonnal es teljesen egyedul mint a kisangyal, pakolnak el maguk utan. Na ugyanez az enyemrol nem mondhato el :D mondjuk en valahol Vekerdy elvét vallom: a gyerekszoba a gyereké és ott hadd legyen rumli, ha a lakas tobbi pontjan nem hagy rumlit. Ez az elv nagyon tetszik, habar nalunk az egesz hazba barhol lehet jatszani ebbol adodoan nincs kimondottan gyerekszoba es mindent a magukenak ereznek :D
2018. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Délben (ha itthon vagyunk) és este összepakolunk, hogy alvás előtt ne a játékok között lépkedjünk. Egyébként hagyom, ha a szobájában eljátszik. Ha pl a nappaliba kihoz valamiket, de már nem játszik vele, akkor megkérem, hogy tegye el. (Vagy nem, és elrakom én, ilyen is van azért.) Engem annyira nem zavar a játékok okozta kupi, max 5 perc alatt el lehet rakni.

Egyébként régen nagyon szépen rakodott velem (kb két évesen), most (3 éves) néha nem akar, de azt szoktam mondani, hogy akkor megy a szemétbe. Ez hatni szokott, legkésőbb akkor, ha zacskóval közelítek.

2018. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5 és 2 éves lányok,nálunk is elkell pakolni,vagy ami kint marad megy,a,szemétbe este.

Igyekeznek nagyon,ha nincs kedvük vagy folytatni akarják másnap akkor szólnak.


Hatalmas játéktárolók vannak,illetve a galériaágy alatt tartják azon meg van egy függöny is.


Régebben nálunk is mindenhol játszottak,de rájöttem,hogy nem szeretem,hogy nincs semmi felnőtt terünk.így a nappaliba,van egy szép babaházuk meg ott lehet rajzolni,mesét nézni de az ilyen apro cseprö játékos dolgokat a szobájukban kell tartani vagy legalább bevinni ha nem játszanak.

2018. okt. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!