Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kislány babának milyen babaszo...

Kislány babának milyen babaszoba témát javasoltok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék hercegnőset, meg pónisat, meg ilyeneket. Van esetleg valami ötlet? Inkább a pasztell színekben gondolkodunk. A fiú szoba pasztell barna, szürke, fehér, ilyesmi színek lesznek benne. Szerintetek melyik lenne a legjobb?

2018. okt. 8. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk az egyiknél halványzöld a fal, narancs a szőnyeg, a másiknál meleg, de pasztell sárga a fal, kék a szőnyeg. Mindkettőben állatos falmatricák vannak, emellett csupa halvány, natúr fa színű bútor.
2018. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Mennyire kislány a kislány?
2018. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nagyon tetszik a szürke-fehér-halvány levendula vagy szintén szürke-fehér-halvány pasztell rózsaszín színkombináció. Fehér bútorokkal, fehér függönnyel.
2018. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
nem tudom hogy tervezitek, de mi úgy álltunk hozzá, hogy ha csak nincs beázás stb akkor minimum 10-15 évig nem szeretnénk újra festeni. Ezért kizártam a rózsaszínt és minden olyan bútort ami a rózsaszín. Napsárga lett a fal, hogy világos legyen a szoba, és mert az egész lakásban világos tölgy bútorok vannak/lesznek, és a gyerekszobába is szeretnénk ha olyan bútorok lennének az elkövetkezendő 15 évben, ezért lett a fal napsárga, mert az megy a világos tölgyhöz....először kapott hozzá a lányom egy fehér-cseresznye bababútor szettet, majd amikor azt eladtuk 4 éves korában, kapott rendes 200 cmes felnőtt ágyat leesésgátlóval és olyan szekrénysort, ami nem felnőttes de nem is ovis vagy junior, szóval olyan, amit 13 évesen is fel mer majd vállalni a barátnői előtt. a gyerekszoba ettől még gyerekszoba, habtapi van, foszforeszkáló matricák, vicces játéktároló. De ami bútor abból klasszikus stílusnál maradtunk, mert nem szeretnénk 5 év múlva lecserélni mikor suliba megy és minden "óvodás" lesz számára
2018. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Nalunk akkor kezdődött a baba szobájának előkészítése amikor meg nem tudtuk, hogy kisfiu vagy kislány. Elég későn derült ki, a 26. héten mutatta meg magát a kisfiunk.

A szoba alapja nekünk egy világos tölgy színű parketta lett, a fal fehér és szürke (plafon és egy kiemelt fal feher, többi világos szürke). Úgy gondoltuk ez mindkettőnek jo lenne, én a kiegészítőkkel szerettem volna lanyossa vagy fiussa varázsolni :) A kiságy és pelenkázó teljesen feher. Mivel kiskukacunk lett a babafészek, takarók, kis díszek babakékek, szerintem teljesen jól mutatna pasztell rozsaszinnel is és mégsem annyira babás. Vannak nagyon szep falmatricák a Mamilla.hu weboldalon (kislánynál én felhőkre es virágokra készültem) és szebbnél szebb baba szoba dekoraciok és kiegészítők a Zara Home-ban, H&M Home-ban. Ha van Instagramod vagy Pinterested keress ra baby room ideas-ra, én sokat inspirálódtam képekből :)

2018. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Nekem a country / vintage / french chic stilus tetszik. Bocsi , nem tudom magyarul minek nevezzem, kulfoldon elek. Szoval olyan regies, mint a Varatlan utazasban.

En igy rendeztem be a lakasunk minden szobajat :)

2018. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

4-es

10-15 év festés nélkül 😱😱😱


Alap h max 6 évente festünk



Gyerekszobában gyakrabbam



Nekünk szürke falak, fehérített gesztenye parketta ( fehér, szürke- bézs erezettel)


Bútor:

Fehér + tölgy


Falmatrica lesz, csak még nem egyeztünk meg a mintában..

( baba még nálunk alszik, most lett kész a szobája, mert költőzés utáni éjjel indult a szülés)

2018. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk az extra vilagosbarna, középbarna és sötétbarna uralkodik.

Szonyeg pl pont ebbol a 3szinbol all, fal vilagos barna. Kisagy szinten, pelenkazo szinten, a nagy ruhas szekreny+ gardrób sotet barna, tukorrel.

Fuggony feher, rajta vilagosbarna es sotetbarna viragokkal, a sotetito sotetbarna, parketta ami egyedul vilagos szurke.

A babakocsi szinten barna -vilagos barna.(nem direkt , orokoltuk)

A falra egy ismerosom olajfestékkel festette fel timont, szimbát es pumbát!

2018. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

Pasztelszin, rózsaszínt ill. a legvilágosabb zöldet kivéve nem illik gyerekszobába, mert unalmas. A jégkéket próbáld meg, igaz nekem nagyobbak a lányok, de nagyon mutat fehérrel és nálunk ez van a kisebbeknél. Ha meg kisebb a lányod, akkor báránykákkal lehet vidámítani:)


Ilyen a jégkék:


[link]

2018. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

9+


Itt is van még egy:


[link]



Arra törekedj, hogy a bútor fehér legyen..akkor nagyon mutat..

2018. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!