Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Érdemes ággyá alakítható...

Érdemes ággyá alakítható 70x140es babaágyat venni, vagy elég a 60x120, majd sima ágy?

Figyelt kérdés
Első baba lesz, kettőt tervezünk, nem látom értelmét az átalakítgatásnak, mert ha jön a 2., akkor úgyis kell az elsőnek az új gyerekágy. Mit gondoltok?
2018. dec. 31. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Elég a kisebb.
2018. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha igy is, ugy is kellene masik kisagyat venni, akkor eleg a kisebb.

Nekunk pl jo az atalakithatos, mert nincs kinek atadni a babaagyat, a kovetkezo lepes pedig ezek utan a normal egy szemelyes agy lesz.

2018. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem a 70/140es volt

1 évesen már kisággyá alakítottam a gyereknek

akkor kapott új ágyat a nagyobb mikor a kicsi megszületett.


a kicsinek elég volt csak nagyobb korban venni ágyat

2018. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek 60x120-as ágya volt, majd kapott leesésgátlós gyerekágyat. A második kombi, 70x140-eset kapott, még rácsos ágyként használjuk, nem tervezünk több gyereket. Ezt az utóbbi ágyat jobban szeretem, mint a kicsit.
2018. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Mikor kinőtte lányom a kiságyat olyan ágyat néztünk ami elbir egy felnőttet is,igy mellé tudtunk feküdni altatáskor.
2018. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem logikus a kombi az elsőnek, aztán kaphat új ágyat, amikor érkezik a kistesó és neki lesz szüksége rá. Nála már használható a kombi kicsit nagyobb koráig is.

Egyébként minden csak pénz kérdése, ahogy nektek jól esik és jobban elfér. :)

2019. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!