Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hogyan alakítanátok ki ebben...

Hogyan alakítanátok ki ebben az esetben a gyerekszobát?

Figyelt kérdés

Most fogjuk lecserélni a rácsoságyat és a korábbi régi felnőtt bútort is szeretnénk eladni ami eddig a gyerekszobában volt, helyette valami szép gyerekbútort venni.


A szoba elég nagy, milyen bútorokat vennétek, hogyan alakítanátok ki a gyerekszobát?

Vennétek pl kisasztalt kisszékkel, ahol tud rajzolni? Milyen játéktárolót választanátok? Esetleg konkrét bútorcsaládot írnátok, ami nektek tetszik?


2019. febr. 3. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Az elég nagy relatív, konkretizálhatnád.

Egyébként nálunk ágy, ruhásszekrény, csepphinta... ennyiből áll a berendezés, a minél nagyobb tér megtartása volt a cél.

2019. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

15nm kb

Csepphinta tök jó ötlet!

2019. febr. 3. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a rácsos ágy fa, használtan vettük, a kisagy agymester manufaktúra, (160x80), a nagyágy ikea amit lehet szélesíteni majd Most 90x200. 3 kicsi gyerekünk van, mindig amikor jött a következő, váltottunk nagyobb ágyra, a nagylány 5 evesen kapta a felnőtt méretet, de belakja.

Van kis asztal, kisszékek, és rengeteg játék tároló. Van ami a Lidlben szokott lenni 3 sorban 3-3 dobot, na az pl most ment tönkre. Van ikea kallax több fajta, Simán vagy doboz van benne. Van ikea kiskonyha és ikea forgó tojás, mászó alagút. Egyelőre a két nagyobb van egy szo aban, hamarosan költözünk, lesz külön szoba. Ikea stuva szekrényen gondolkodom, illetve trofast tárolón a rengeteg legonak. Ha nagydobbak lesznek kapnak beepitett szekrényt, de ilyen kis korban változik a berendezés.

2019. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es:

Hú köszi! Stuva nekem is tetszene (egy nagyobb szekrény meg alacsonyabb pakolós) vagy ugyanúgy Trofast.

Ágyból annyira tetszenek a házikó ágyak..

2019. febr. 3. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mert most van egy plusz helyiség ahol a ruháink vannak, de úgy tervezem h mindenkinek külön lesz. És először gyerek méret, h önállóan tudjak kezelni. De még hezitálok h rögtön felnőtt gardrób, nem tudom. Az meg talán még sok és nyomasztó egy ovisnak. Polcrendszert majd ha iskoladsk lesznek az tuti.
2019. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányod van? Én miatta gondolkodom főleg a stuván h amúgy is szereti kivalasztani mit vesz fel, persze az öccse utánozza, szoval az pont nekik való méret. (Utolsó ismét)
2019. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!