Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Tudtok olyan éjszakai fényt...

Tudtok olyan éjszakai fényt linkelni, ami tényleg jól bevilágítja a gyerekszobát?

Figyelt kérdés
Nem kell zenélnie meg ilyesmi.
2016. nov. 18. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Sólámpa?
2016. nov. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a pepcoban vettem 300!! ért egyet, jó erős fénye van, ha nem jönne be, akkor se dobtál ki egy vagyont..
2016. nov. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sólàmpàt hasznàlunk. Pont annyira vilàgos a szoba, ha bemegyek, lássam az arcàt a Babàmnak, de annyira nem, hogy zavarja az alvàsban. Ràadásul jótékony hatàsa is van.
2016. nov. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én ezt körözöm lassan évek óta, nem tudom hol kapható..

[link]

2016. nov. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak. Tavaly jó pár fajta volt a media marktban. Biztos most is van.

mi egyébként egy lidlben vásárolt alkonyra bekapcsoló led lámpácskát használunk. Nem világít nagyon épp hogy sejtelmesen így ha este felkel vmiért lát de az alvásban nem zavarja őket. Sokáig szemeztem az ilyen micimackós stb kis lámpákkal, de annyi pénzért szerintem nem éri meg megvenni.

2016. nov. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
köszi utolsó felhívom őket :)
2016. nov. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen csillagos állatunk nekünk is van de nem ég egész éjjel, lekapcsol magától kb 10 perc után. Jópofa, megnxugtatja a fiam de nem alszik el tőle mert a fények, csillagok lekötik
2016. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Pepco nálunk is van, meg is nézem köszi a tippet!

Sólámpán is gondolkodtam, de nálunk elég magas a páratartalom és olvastam hogy az nem tesz jót neki, csöpög róla a víz.

2016. nov. 18. 16:14
 9/9 anonim válasza:
Ez szerintem jó, mi is ezt használjuk: [link]
2016. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!