Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Festette valaki saját kezüleg...

Festette valaki saját kezüleg a gyerekszobát? Mintákat, állatfigurákat vagy hasonlóakat?

Figyelt kérdés
Milyen ecsettel,festékkel? Én szeretném elkészíteni 2 gyerkőcömszobáját.Meg is van a minta amit szeretnék,de nem tudom,hogy milyen állagú festékkel kellene ésecsettel vagy hasonló eszközzel.Segítenétek?Köszi
2016. okt. 24. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Sima falfestékkel, és színezőpasztával. Az ecseteket ott vettem, ahol a festéket (Bauhaus).

Színezőpasztából csak a 3 alapszínt vettem, meg feketét. És fehér falfestékkel dolgoztam. Így minden szín a rendelkezésemre állt, csak ki kellett keverni.

2016. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy állatfigurát festettem, a testéhez a megmarad kék falfestéken használtam (fürdőszoba festés után maradt előre kevert diszperziós), a kisebb színes részekhez pedig temperát. Három éve van a falon a minta, remekül bírja.
2016. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

temperával festettem a Bambis képet, itteni tanácsok miatt színezővel a népmesét, de nem lett olyan szép élénk piros :( azt is temperával kellett volna...


[link]

[link]


[link]

2016. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és mennyi tempera szükséges?Sokat kellett vásárolni?
2016. okt. 24. 14:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedes utolsó,harmadi,ez gyönyörű.
2016. okt. 24. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
3 csomag 12-est vettem, annyi elég volt. Fehér beltérivel kevertem ki amiből sok kellett :)
2016. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hugomét festettem,temperával én is. Nyilván vizezve lett festve,mert sűrű. Még két réteg sötétebb lila falfesték se fedte le teljesen neki,mikor anyámék festettek. Ecset sima lószőr volt.
2016. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én akrilfestékkel festettem. Aldiban-Lidlben néha lehet kapni, az mérföldekkel olcsóbb a hobbiboltosnál, és szerintem sokkal élénkebb a temperánál. Plusz mosható. Ecsetet sima hobbiboltos plusz kisebb falfestőecset, annak kábé mindegy, milyet használsz, csak vigyázz rá, hogy ne hulljon.
2016. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!