Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi lehet a baj, én nem értek...

Mi lehet a baj, én nem értek hozzá?

Figyelt kérdés

Angelcare ac 420-as bebiőrünk van. A probléma vele, ha a szülői egységet leveszem a töltőről egyszerűen kikapcsol...

Most én vagyok hülye és ne akarjam levenni vagy van vele valami?


Ott van az öv tartó, tehát azt gondolnám, le tudom vinni magammal a mosókonyhába, ha épp le kell szaladnom es így hallom, ha hirtelen felsír a baba...

Fel van töltve teljesen, mar 2 napja töltöm.

Aztán lehet én lennék, aki rosszul akarja használni?


2019. febr. 24. 13:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És ugyebár nem csak töltős, de elem is van benne...
2019. febr. 24. 13:19
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem töltős, hálózatról működik. Vagy elemről. De akksi nincs benne, így nem tudod feltölteni.
2019. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Norman Bates ***** válasza:
Cserelj benne elemet (ha egyaltalan tettel bele 🙄)
2019. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Te nem értesz hozzá valószínűleg. Elem van benne? Ha nincs, akkor hiába húzod le a hálózatról, kikapcsol, hisz nem aksis
2019. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem akkumulátoros készülék. Vagy elemről megy vagy hálózatról. Ha van benne elem, gyanitom le van merülve.
2019. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ujjonnan vett elem lett bele rakva, halozatrol kell tolteni, de elemes is es elvileg mukodnie kellene, ha leveszem az alksirol. de csak akkor megy, ha rajta van. Mint irtam 2 napig folyamat toltottem. Meg most is rajta van..
2019. febr. 24. 17:48
 7/15 anonim ***** válasza:
De mégis MIT töltesz, ha egyszer nem akksis?? Hiába van két napig bedugva, nincs akkumulátor benne, amit tölthetnél. Az elem gondolom akkor nem jó, hiába volt új.
2019. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Toltheto elem van benne.
2019. febr. 24. 18:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Úristen kérdező. Akkor az elemet töltsd, ne a bébiőrt dugd be!!! Erre való az elemtöltő. Külön feltöltöd az elemet, és úgy rakod be a bébiőrbe, nem a bébiőrt dugod be, és várod, hogy töltődjön az elem. Így nem csoda, hogy nem megy...
2019. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt értsd meg hogy ennek a tipusnak nincs töltő funkciója. Tehát hiába teszel bele tölthető elemet, ha bedugod, nem tölti fel. Ezért nem működuk, mert vadi új tölthető elemet tettél bele, de nem töltött fel. Tegyél bele rendes elemet. Vagy sima elemről működik vagy hálózatról.
2019. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!