Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nektek mi volt "felesleges" a...

Nektek mi volt "felesleges" a babaszobában?

Figyelt kérdés

Mi az amit a másodiknál már nem vennétek meg vagy pl nem a drágábbat használnátok?


Babamérleg - új vagy használt / esetleg bérelt

Fürdetőkád + állvány

Játszószőnyeg / pihenőszék

Bébifon / kamerás

Babakocsi kiegészítő

Cumik

Játékok

Gyógyszerek

Ruhák


Akármi, ami tulajdonképpen nektek feleslegesnek bizonyult.

És ugyanígy bármi, amiből nem vettetek volna másikat csak az adott fajtát?



2019. ápr. 23. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Én amit nem vennék újra az az adamo hinta és a dodoo maci.... semmi értelme vagyis nekünk nem jött be és ezen a pénzen vehettem volna mast.
2019. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Adamo hinta - az én fiam utálja, úgyhogy eladom, mert nem volt olcsó és nem lesz több gyerek.


Ami nagyon hasznosnak bizonyult: szoptatópárna, pihenőszék.

2019. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Cumik, cumisüvegek, sterilizáló. Az első terhességnél vettem meg, sose használtuk egyiket sem, mindkét gyerek kizárólag szoptatott lett végül.

Vettünk még az elsőnél egy kengurut is, de aztán utánajártunk, hogy kell normálisan hordozni, és végül nem használtuk.

2019. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

#2es vagyok.


Elfelejtettem a mellszívót. 4 hónapig szoptattam, de olyan kevés tejem volt, hogy egyszer sem kellett fejnem.

2019. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon egyéni, hogy kinek mi jön be. Mi nem használtuk a pihenöszéket, rokongyerek viszont folyton abban van. Nekem a legfeleslegesebb a pelenkázó asztal volt, mert sosem használtam, de feltételezem, hogy mások nem így vannak ezzel. Cumit pl. vettem, többet is, de utálta a lányom.
2019. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Baba koromvago olló egyszer sem használtuk.


Adamo hintat az én fiam sem szerette, de nálunk az kölcsönben volt/van.


Most az ikrekkel meg a kórházban vagyok, kiváncsi vagyok most mit fogok feleslegesnek találni. Nekik olyan sok mindent nem vettünk, nem maradt idő a bevásárlásra, a szikseges dolgok megvannak.

2019. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A cumikat feleslegesen vettük soha nem fogadta el.A pólya volt még egy nagyon felesleges kiadás:D Egyszer se tettem bele.
2019. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Mérleg, csak a bosszúságot okozza..
2019. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Merleg, igaz nem is vettem.

Furdetokad - nagykadba furdettem, nekem macera, a vizet bevinni-kivinni, vagy a nagykadba hagyni, utana tarolgatni...mondjuk kis lakasban lakunk. Pont ugyanezért a bebior is felesleges. Mi az a babakocsi kiegészítő? Egy max 2 jatek ami rögzíthető vagy mi? Szunyoghalo felesleges volt, esővedo jol jott parszor. Nem cumizott, így az is felesleges (lett volna). Ha kell veszek, amugy is adnak a promo csomagok valamelyikebe.. Vagy ajandekba, szóval ugyis lesz otthon 1 db, ha akarsz venni, ha nem. :D

En szerettem, hogy nagy kombi kisagya van a gyereknek, a magasabb fajta. Mivel en is magas vagyok, végig ott pelenkaztam a fiam, legalabb nem maszott el. De ezt sokan nem szeretik itt a gyakorin, ahogy olvasgattam. Nekem nem kene 3in1 babakocsi se, eleg olyan ami alapból vízszintesig fektetheto. Ruhabol addig amíg fel nem állt, addig a body, talpas naci kombot szerettem a legjobban. Mondjuk en nagyon alap ember vagyok, nem szeretem a sok "kacatot" magam körül. :D

2019. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Cumik, bár nem akartam hogy cumizzon végül vettem néhányat mert nagyon sírós baba volt, és már nagyon szerettem volna megnyugtatni de nem kellett neki. Sajnos hamar tápszeres lett így nem volt komfortszopi sem 2 hónap után.

Felesleges volt kivaltanom az orvos által felírt popsi krémet és fürdetőt. Egyiket sem használom.


Pólya, kis nadrágok, kis pólók. Mindig body és rugdalozó van rajta, nekem ez a praktikus.


A mérleg nekem jól jött, mivel kis súlyú korababa volt. De nem aggódtam túl csak hetente mértem. Illetve sokan megbánják a pelenkakukát, én ezt pl egyáltalán nem bánom.


Ami viszont utólag nagyon vicces, nem tudom hol volt az eszem akkor. De mint említettem korababa, heteket töltöttünk kórházban. Szóval mentálisan nem voltam ép... Haza érkezésünk után két nappal vettem neki külön szennyestartót. De mivel kis baba, így elég egy kis szennyestartó így végül egy mini billenő fedeles kukát vettem... Tudjátok amit a legtöbben a mosdóba tesznek... 🙊😂😂😂 Az eszem ekkor még a kórházban lehetett, mert bár úgy vittem haza hogy a 44-es rugi nagy volt rá. Nőtt mint a gomba képzelhetitek mennyi ruha fért bele később. Persze vettünk később nagyobbat de épp csak a napokban tudatosult bennem, amikor is sírva röhögtem fel, hogy mégis mi a jó fenét gondoltam én akkor? 😆😆 Nem gondoltam én semmit csak ezt láttam magam előtt:


Pici baba = pici ruhák - - > kicsi szennyestartó

2019. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!