Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kinek mennyire jött be a baba...

Kinek mennyire jött be a baba pihenőszék?

Figyelt kérdés

Milyet ajánlanátok? Milyen idős kortól használtátok?

Köszi



2019. ápr. 26. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A lányom abban sem volt el kicsiként, de neki sehol nem volt jó "egyedül". Csakis kézben, mellkason. Nappal még alvásból is felkelt, ha letettem. Akkor is, ha magam mellé és nem paskoltam a fenekét. Rezgő zenélő pihenőszék volt. 3 hónaposan már elvolt benne, de csak ha rezgett. A zenét általában nem kapcsoltam be, mert akkor keserves sírás volt 5 perc után, szerintem sok volt neki az inger :/ rezgés nélkül viszont nem volt el benne.

5 hónaposan elraktuk, úgy gondolom annyira azért nem érte meg, de nem tudtuk előre, hogy nem fogja szeretni. Sokan meg a simát is imádják...

Viszont ahogy a véleményeket olvastam, utólag bánom, hogy nem adamo hintánk volt, az alapján ahogy olvastam, még jobb esetben bejön. Csak nálunk állvánnyal együtt kellett volna és annyi hely nem volt.

2019. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, ha pihenőszék, gondolom a legtöbben van szűkítőbetét. Azt azért érdemes megnézni. Ha van benne, újszülöttkortól használható.
2019. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon nagy szolgálatot tett, kb addig volt jó míg el nem kezdett kúszni-mászni. FP van, a nagy ami 18 kilóig jó. Mostanában megint elő elő veszi hintázni vagy babát plüsst hintáztatni, gombot nyomkodni. (Másfél éves)
2019. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A mienk nem rezgett, csak hintaztatni lehetett. A fiam nem szerette. Mondjuk ő az adamo hinta van sem volt el. A jatszoszonyeget nagyon szerette. Viszont a hozzataplalas elején nagyon jó volt,
2019. ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi ajándékba kaptuk, nem sokat használtuk, de lehet csak amiatt, mert a lányom simán elvolt a parkettán egy nagy paplanon, az én baráti körömben mindenkinek az adamo hinta jött be inkább, mi azt sem vettünk.
2019. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olbebaba volt a gyerekem, hordoztam kendobenaz elso 3 honapban egesz nap, utana is napi 3-5 orat, hintaztatos pihenoszekunk volt, abban 2-5 honapos kora kozott napi 2x20 percekre elvolt, nagy ritkan aludt is benne reggelrnte. Bright Starts Comfort Harmony, hasznaltan vettem, en orultem, hogy van.
2019. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok, most ilyet vennek, ez tud rezgest es hibtaztatast is, es kb. annyiba kerul, mint a mienk:

[link]

2019. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi sokat használtuk, volt hogy abban altattuk el hintáztatva. A rezgőjét nem szerette azt nem kapcsoltuk be neki. Míg nem tudott ülni, abban etettem.
2019. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam csak akkor van benne el, ha enni kap. 4 hónaposan el kellett kezdenem a kóstoltatást orvosi javaslatra és mivel még ülni nem tud abban etetem. Egyébként nem szereti.


Ez is baba függő. Úgysem tudod meg, amíg nem próbálod ki.


#1-es válaszolónak: nekünk az Adamo is pénzkidobás volt. Azt sem szereti minden baba.

2019. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha éppen olyan kedve volt kislányomnak elvolt benne, már pár hetesen használtuk olyan 6-7 hós koráig. Volt hogy elaludt benne. Zenélt és ringatott is. Szerintem hasznos.
2019. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!