Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerek mellett pici baba...

Kisgyerek mellett pici baba "biztonságban"? Kiságy, játszószőnyeg, pihenőszék?

Figyelt kérdés
A véletlen balesetek elkerülése érdekében mit érdemes beszerezni? Az első gyerek játszószőnyegen volt, de a másodiknak már nem találom biztonságosnak. Túl sok helyünk nincs, de megoldás kellene.

2015. febr. 6. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én eleinte a járókába tettem a játszószőnyeget. De a 2 évesem nagyon hamar megtanult bemászni a járókába. Viszont elég jól meg lehetett rá tanítani, hogy vigyázzon a testvérére.
2015. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem lenne biztonságos a játszószőnyeg? Milyen biztonságra gondolsz?

Nekünk 2,5 év van a kettő között, de ugyanúgy a földön játszik a kicsi mint előtte nagy (persze használunk pihenőszéket, míg eszünk a konyhában ő abban ül az asztalon).

2015. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a járókát találtam a leghasznosabbnak. Négyszögleteset vettünk, abban volt elég hely, egészen addig jól elvolt benne, amig fel nem állt. Egyre lejjebb tettük az alját, mindig biztonságosan benne lehetett hagyni, ha vécére mentem, ajtót nyitottam vagy hoztam egy pohár vizet. Ja, és akár a játszószőnyeget is bele tudtam tenni, hogy tudja nézegetni.
2015. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is két éves a nagyobb, pár héten belül jön a baba. A nagyobbal meg lehet értetni, hogy vigyázni kell, de véletlenek mindig előfordulhatnak.
2015. febr. 6. 13:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Pihenőszékünk nem volt az elsőnél, és járókát sem használtunk nála, csak a kiságya volt éjszakára, alvásra, amúgy meg a játszószőnyeg.
2015. febr. 6. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:
2 éves lesz a kisfiam, 4 hós a kislányom, az elejétől kezdve pihenő székben van a pici, de nem hagyom őket egyedül együtt, bár a fiam egyre jobban tudja hogy nem szabad ugrálni a hugi körül stb... amúgy meg van egy baba hinta a kislány szobájában, oda berakom, rácsukom az ajtót, elnézelődik akár 40 percet is egyedül, addig a fiammal teszek-veszek, majd magunkhoz hozom a kislányt és akkor figyelek a kettőre. Van játszószőnyegünk is a kislány szobájában, csak akkor szeretem rá rakni ha a kisfiam nincs ott velünk, vagy ha egyedül van a kislány a szobájában, mert a kisfiam eléggé szeleburdi és soha nem lehet tudni hogy mikor esik rá a kicsire.
2015. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!