Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ha ilyen mű virágfal mellé...

Ha ilyen mű virágfal mellé kerül a kiságy, mennyi az esélye, hogy leszaggatja a kisbaba?

Figyelt kérdés

Láttam egy babaszobában ilyet és nagyon megtetszett, de úgy hogy mellette van a kiságy. Szerintetek bántani fogja a baba, ha nagyobb lesz? Első babám, nem nagyon tudom ezeket.


[link]



2019. máj. 6. 12:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Én is akartam ilyet, Borzi Viviennél láttad gondolom te is. Nos, a kislányom MINDENT leszedett amit elért az ágyából. Konkrétan a csupasz fal van most ott mert már semmit nem merek odatenni. Ha nem éri el mert magasan van / messze az ágytól akkor ok de amúgy készülj fel rá, hogy le fogja szedni és rosszabb esetben meg is eszi amitől megfulladhat. Gondolom az instamaminál sincs az ágy a falhoz tolva csak a képeken... Az, hogy pórszívózni lehet nem garancia arra, hogy a gyerek nem tudja leszedni. :D
2019. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Végülis találtam egy olyan festéket, ami nagyon illik köré (amúgy fehér lesz a többi rész) és így megoldom úgy, hogy másfél méterre lesz a kiságytól és nem a padlótól kezdődik, így nem éri el és szép is lesz.
2019. máj. 6. 14:16
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy nála láttam én is, illetve Sarka Katának a konyhában van ilyen és nagyon megtetszett. :) Nagyon szeretem a virágokat, a lakás minden pontján visszaköszön.
2019. máj. 6. 14:17
 14/16 anonim ***** válasza:
24%
Egy dolog, hogy förtelmesen néz ki, de olyan iszonyat porfogó, hogy eszembe nem jutna nem gyerekszobába, de még olyan lakásba sem tenni, ahol gyerek van.
2019. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%

Off:

Ezt általában esküvőkön használják mint dekorációs fotófal, ezelőtt készülnek a képek a párral.

Erre igen, babaszobába nem igazán tudnám elképzelni.

A falfestés szupi megoldás.

2019. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik lakásdekorációként is és nem arra kérdeztem rá, más mennyire tartja esztétikusnak. Rövid az élet, csak az számít nekem, hogy nekem mi tetszik, mindig is érdektelennek tartottam más olyan véleményét, hogy mi tetszik neki és mi nem, itt sem ez volt a kérdés. Nekem tetszen, más meg majd eldönti magának, de ahhoz semmi közöm. :)
2019. máj. 6. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!