Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Zuglóban mi a véleményetek...

Zuglóban mi a véleményetek dr. Márkus Éva és dr. Bartha Csaba gyermekorvosról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van valaki, aki a két orvos közül jár valamelyikükhöz?

Hogyan viszonyulnak a gyerekekhez, továbbküldenek könnyedén, megoldásközpontúak, vagy legyintősek?


Lehet rájuk a rendelési idő betartásában számítani?

Az orvosokkal kapcsolatban bármi infó jöhet még.


Köszönöm.



2019. aug. 1. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Bartha Csabához tartoztunk. Első gyerekkel nagyon nem volt szimpi ha nem bólintottam arra amit ő mondott akkor az nagyon nem tetszett neki és leszólt meg úgy éreztem kb semmibe vesz.

Szerencsére nem volt sokat beteg a fiam így alig jártunk hozzá betegrendelésre.


Második babánál is ő lett a háziorvosunk (szüles után 2 hónappal költöztünk így gondoltam kibírjuk azt a pár alkalmat amikor találkozunk)

De most a második gyerekkel már sokkal szimpatikusabb lett.

Mikor kijött hozzánk már akkor jóval normálisabb volt mint 3 éve.

Miután a kicsi megszületett többet jartunk hozzá mert valamelyik gyerekkel mindig volt valami. De mindig rendes segítőkész volt.hétközbapi nyelven elmondta mi a baja a gyereknek mit kell tenni meg hasonlók. Rendeleseken nem kellett sokat várni, szerintem időbe is érkezett . Egeszséges rendelésen kis csúszás volt csak, de az sem mindig(max 10 perc). Beutaloért nem kellett könyörögni.


(Új dokink szimoatikusabb de ha nem költözünk el akkor nem valtottam volna szerintem mert tényleg most sokkal emberibb volt velünk mint anno)


Akkori vedőnőnk szerint amúgy jó szakember.

2019. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!