Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2,5 hónapos anyatej és babámna...

2,5 hónapos anyatej és babámnak mitől lehet hasmenése? (nem levert, nincs láza sem, eszik rendesen)

Figyelt kérdés

2019. aug. 4. 05:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz hasmenés alatt? Nyákos, habos? Hányszor megy a hasa egy nap?
2019. aug. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyan olyan aranybarnas színű mint szokott de nem olyan krémes állagú hanem vizes, azonnal beissza a pelenka. Nincs kellemetlenebb szaga mint szokott
2019. aug. 4. 06:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig heti 1x kakilt tegnap óta 2x kevesebbet és egyszer egy nagyobb adagot
2019. aug. 4. 06:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem habos, nyákos és nincs napi legalább 5 ebből, én nem beszélnék hasmenésről. Ha megnyugtat, hívd fel a dokidat, de én ebben nem látok problémát. Most kicsit másként dolgozta fel a gyomra a problémát. Se nyák se hab se vér se gyakoriság. Ilyenkor kell rosszra gondolni.
2019. aug. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ. Biztos ami biztos felhivom azért.
2019. aug. 4. 06:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hallgass az anyai érzéseidre. Ha te úgy gondolod, hogy ez hasmenés, akkor nem árt ha beszélsz a dokival. Lehet megelőzöl egy kezdődő betegséget vele. Szóval jó, hogy ezt kérdezted, de amit te érzel, ahhoz igazodj mindig. (1-2 válaszoló voltam)
2019. aug. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!