Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bcg oltás helye hatalmas és...

Bcg oltás helye hatalmas és zöld genny folyik belőle ez normális?

Figyelt kérdés
Ausztriában élünk, itt nem adnak már kb '98 óta bcg oltást. Magyarországon elintéztük, hogy megkaphassa, akkor volt 5 hónapos. Most 7 hónapos, a heg hatalmasra duzzadt, tegnap fürdetés után pedig zöld genny ömlött belőle, most lapos de egy lyuk van a közepén és levedzik...csütörtökön kapott bexsero oltást, akkor mutattam dokinak a bcg helyét, annyit mondott, hogy kenegessem..jó de mivel? Védőnő itt nincsen. Normális egyébként, hogy ilyen az oltás helye?
2019. szept. 7. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Akkor most felteszek Neked is egy kérdést: Normális egy szülő aki itt keres megoldást ilyen dolgokra ahelyett hogy orvossal beszélné meg a teendőket?
2019. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nagyon nem normális.
2019. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hivj fel magyar gyermekorvost.

Soha nem volt zoldes a genny, kezelni se kellett semmivel se...

2019. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
3. Pedig az én fianak is ugyanilyen volt.
2019. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Bocsánat: fiamnak
2019. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális, ha kifakad. Nyomkodni nem szabad, kenegetni nem kell.
2019. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mekkora az a hatalmas?
2019. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét fiamnál nagyra nőtt, többször ki is serkent. Akkor fajt is nekik. Én aloéval kenegettem, szabadon hagytam.
2019. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak is nagyon csúnyán feldagadt, kétszer is kifakadt. Semmivel nem szabadott kenni, nem szabad nyomkodni. Le kell törölni ami kijön, maximum egy pici ragtapaszt lehet rátenni hogy ne ragadjon bele a ruha, ezt a doki mondta, nem saját kútfő. Ha már kifakadt, gyorsan be fog gyógyulni, kitartást :)
2019. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%

De jó, hogy nincs hege a lányomnak... Nem tud mi kifakadni.

Amúgy én is úgy tudom, hogy nem szabad kenegetni. De a túl nagy gennyes kiboltosulást már előfordul, hogy sebész vette kezelésbe.

2019. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!