Tejallergia miatt lehet nyálkás széklet?

Figyelt kérdés

1 éves a kislányom, pár hónapos kora óta gyakori volt a hörghurut, asztmás tünetekkel. Április óta kap gyógyszert + azóta speciális tápszert, mert tejfehérje-allergia is felmerült, és tejalapú dolgot nem is adhattam 1 éves koráig. Most elkezdhettük, tejpépet, üveges baba tejbegrízt kapott többször. Először voltak a bőrén pöttyök, meg ment a hasa. Utána ez megszűnt, nem tudtam, hogy attól van-e. Most újra gyakori hígabb széklete van, ma konkrétan nyálkás volt, amitől megijedtem, mert korábban ilyet nem tapasztaltam.


Ez mitől lehet?

Mennyire gyanús, hogy a tejalapú dolgok vannak a háttérben?


Holnap megyünk a gyerekorvoshoz egyébként, de fentiek miatti szakorvoshoz csak időpontra tudok menni...



2019. szept. 8. 11:12
 1/2 anonim válasza:
Könnyen lehet, mindenesetre teljes kivizsgálás szükséges!
2019. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ezek a tünetek voltak a fiamnál, tejallergiára gyanakodott a gyerekorvos így újabb fél évet diétáztattam. Most már semmi gondja nincs. Kinőtte. De persze nem vagyok gyerekorvos így tényleg csak saját tapasztalatot írtam le.
2019. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!