Csípőszűrés menete?

Figyelt kérdés
Mire számítsak? Hogy készüljek? Esetleg valaki tudja, karcagon mennyi időre számítsak?
2019. nov. 17. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Uh-os


Babát levetkôzteted

Pelus ők csatolták ki

Zselé, és nézték, le is törölték utána.. uh-on nemcsak a cscípőt, hanem agyat, vesét.... stb is nézték



Orthopedia:

Bodyra vetkőztettem..

Áttapogatták

Hason és hàton fekve is felnyomták a térdeit, kiegyenesítették a lábát

Járásreflexet néztek..


Itt is teljes gernic stb vizsgálat volt


Lányomnak "szindaktília" van az egyik lábán, azt is megnézték.


Mindkét vizsgálat vetkőztetéssel -öltöztetéssel együtt 10-15perc volt.


Várakozni nálunk kellett, Karcagot nem tudom

2019. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyíregyháza: elmentünk az ortopédiára. A doki megmozgatta a babám lábait, majd leküldött minket röntgenre. Hamar végeztünk, semmi extra nem volt.
2019. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sztk alapon csak a csípőt ultrahangozzák.

Ha maganba mész, ott kérhetsz hasit és koponya uht is. Mi 15 perc alatt végeztunk.

Az ortopédián ugyanúgy csinálták, mint az egyesnél, csak mutatott tornagyakorlatokat pluszban.

2019. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

1. Vagyok


Sztk-ban voltunk...

Mindent Uh-oztak, de nyilván a ygerekorvos úgy adta a beutalót 🤔


2.

Röntgen ilyen piciniek???

2019. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is rtg. volt. Ráadásul 2x. 4 hónapos korban. Ekkor még nem volt csontmag. Betétes rugi,és napi 1 csepp helyett 2 csepp Viganthol után 6 hósan újra rtg. Ekkor már volt csontmag,de asszimetrikus. Eddigi terápia tovább. 2 hónap múlva controll. Uh.-ot itt fel sem ajánlották. (Nyírbátor).
2019. nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Semmi baja nem lesz tőle. Ráadásul az én lányomnak emésztőrendszeri probléma miatt sok röntgenje volt. Túlélte.
2019. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!