Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Csecsemő-csípőszűrésre hova...

Csecsemő-csípőszűrésre hova érdemes menni Budapesten vagy környékén?

Figyelt kérdés
Sajnos ahova területileg tartozunk, ott akkora a túlterheltség, hogy csak hónapok múlva kapnánk időpontot, ezért elvinnénk magánban. (Sürgős lenne ráadásul, nem szabadna heteket várnunk a vizsgálattal.) Viszont eddig amit találtam, arról vagy lebeszéltek (az orvos miatt), vagy olyan volt, ahol csak ultrahangvizsgálatot csinálnak. Nálunk a családban volt többször is csípőprobléma, ezért olyan magánrendelésre vinném el leginkább, ahol ortopéd orvosi vizsgálat és ultrahang IS van. Budapesti vagy egyéb Pest megyei magánrendelések érdekelnek. Köszönöm előre is!

2019. febr. 1. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb szakember és nagyon kedves is. ☺ [link]
2019. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper, kaptam időpontot már hétfőre, köszönöm a gyors segítséget. :)
2019. febr. 1. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen ☺
2019. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltunk nála, és teljesen pozitív az élmény! Itt "hagyom" másnak is a kérdést és választ, hátha másnak is szüksége lesz rá, ezt a doktor urat én is szívből ajánlom!
2019. febr. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!