Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tapasztalt már valaki hasonlót...

Tapasztalt már valaki hasonlót? Folyamatos ásítás 3 évesnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sehol nem találtam erre magyarázatot, de már nagyon aggaszt a dolog. Lassan 3 éves kisfiam folyamatosan ásítozik, ilyen kis aprókat, tehát nem az az igazi,inkább mint egy " fél ásítás". Az elején betudtam fáradtságnak,az időnek stb. De telnek múlnak a hetek és folyamatosan csinálja, szinte percenként. Kedzek aggódni, a gyermekorvos semmit nem mondott rá, rossz szokás,majd abbahagyja stb...

Tényleg ennyi lenne? Emellé semmi más nem társul ami miatt aggódnom kellene. Bölcsödébe is jár, ott sem mondtak semmi aggasztót.


Köszönöm aki válaszol!


Egy aggódó anya


2019. nov. 20. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elvinném dokihoz... mondjuk neurológushoz. Ha ő azt mondja, semmi baja, akkor ennyi.
2019. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én lehet,hogy fülorr gégészetre vinném,mert ha nem kap rendesen levegőt,szerintem attól is ásítozhat.
2019. nov. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ki derült azóta hogy mi volt a sok kis ásítás oka? Vagy magától abba maradt? Mennyi idő után múlt el? 2,5 éves fiam is napok ota megállás nélkül ásitozik kis aprókat (sóhajtozik).
márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!