Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit csináljak, ha iszonyatosan...

Mit csináljak, ha iszonyatosan nyomasztanak a beteg gyerekek?

Figyelt kérdés
Minden média felület nyomja a súlyos beteg gyerekeket, ha lehet mindenkinek segítenék, mindegyik történet iszonyatosan megvisel. Viszont állandóan aggódok a gyerekeim miatt, hogy betegek lesznek..
2019. dec. 4. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Kezeltesd magad...
2019. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez engem is erdekelne. Ugyanigy vagyok en is. Nagyon megvisel, ha beteg gyerekekrol szolo torteneteket latok, olvasok. Es rettegek, hogy az en gyerekem is beteg lesz.
2019. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Tiltom, törlöm, elkapcsolom, leíratkozok. Egyszerűen nincs annyi kapacitásom, hogy mindenkin segítsek, utaljak és nem mellesleg nekem is van családom. Tudom, hogy van probléma akkor is ha nem jön velem szemben minden nap 5ilyen eset.
2019. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk egyik gyermekünk súlyos beteg. Ráadásul félrediagnosztizálták, műhiba is történt, ettől lett halmozottan fogyatékos. Azóta én is nagyon aggódom a többi gyerekünkért. Olyannyira, hogy pszichológus segítségét kértem. Átléptem az egészséges aggódás határát, gyerekorvos már rosszallóan néz ránk. Érti, hogy miért parázok ennyire, de mindig figyelmeztet, hogy ez káros a gyerekekre. Így én pszichológusi segítséggel próbálom ezt az egészet rendezni magamban.
2019. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Mit csinálj? Örülj a sajátjaidnak, öleld meg őket!

A mi kislányunk beteg lett születése után. 3.5 éves, még mindig hordjuk a SOTE-ra. Na ott láttunk aztán beteg gyerekeket.... Még a férjem is emlegette az egyik sorvadt kisbabát sokáig... (el volt sorvadva a teste kb). Soha nem láttunk még olyat, nagyon rossz hatással volt ránk. Azok között a gyerekek között a kislányunk egészségesnek tűnt, és hálát adtunk az égnek, hogy csak ennyi baja van, amennyi!!!

2019. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
<3
2019. dec. 4. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok. Teljesen igazad van 5os. En is mindig ezt mantrazom magamnak! De mondhat barki, barmit ( en is sajat magamnak), attol meg a retteges allandoan bennem van.

Tudom...pszichologushoz kell menni :)

2019. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!