Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nektek mi vállt be pici...

Nektek mi vállt be pici babánál nátha ellen?

Figyelt kérdés
6 hetes csemetém náthás lett. Egész éjszaka alig aludtunk mert folyton tele az orra és sír. Sós vizes oldatot csepegtettem neki bele és kiszivtam kb minden órában, fél órában. Van párásítónk is. A patikában kaptam otrivint,de nem tudom mennyire fog segíteni. Úgy sajnálom szegényt. Láza nincs. Nektek mi segített minél hamarabb és mennyi időbe telt amíg túl ment?

2019. dec. 16. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Sós víz ? Mi ez a birkaság ? Kiszárad . Hogy fazhatott meg ?
2019. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Salvus vizes párásítás és sűrű orrszívás, tengervizes orrspray, többet nem nagyon tudsz tenni.
2019. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nacl-ha így jobban tetszik. A gyógyszertárban kaptam.

Nem tudom, hogy fázhatott meg. Mindig normálisan fel öltöztetem ha ki megyünk, bent is 21-22 fok van, éjszaka megy a párásító. Vírus. Most bizonyára ne olyan nehéz össze szedni egy náthát senkinek, főleg nem egy apróságnak

2019. dec. 16. 16:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Folyik is az orra? Biztos, hogy náthás? A kisbabák hajlamosak össze-vissza szuszogni, hörögni úgy is, ha nem náthásak, nagyon picik az orrjárataik, nekem azt mondták ez az oka. Én is azt hittem, hogy náthás, az állandó szörcsögés miatt, de az orrszivoval nem jött ki semmi. Nehezen tud megfázni, vírust összeszedni egy baba, emberek közé nem jár és fel van öltöztetve.
2019. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem folyik, de nem bír szuszogni mert tele van takonnyal az orra. Jó sokat ki szív az orrszivó, vizes-nyákos, szóval nem sárga vagy zöld. A cicizés is nehézkesen megy.
2019. dec. 16. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:
A helyedben elvinném gyerekdokihoz, csak 6 hetes, talán lehet babyluuf balzsamot használni, ha a doki ajánlja, 3 hos kor van ráírva.
2019. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Voltam dokihoz, de annyit mondott :"ez csak egy nátha, csepegtessek az orrába majd túl megy" Ezért is szerettem volna hallani más anyukák be vált praktikáit
2019. dec. 16. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:

A tengervizes cuccot nekünk is mindenki mondta, hát az egy nagy 0...

Az én babám 2 hetes volt, agyon sajnáltam, h ilyen picinek át kell élnie az orrszívást, orrcseppet.

Én baba orrcseppet hasznaltam, az segített csak. Kb órá ként kellett szívni.

Erről is megoszlanak a vélemények. Azt is mo dják, h minel gyakrabban szívni, nehogy arcüreggyulladás legyen, de olyat is mondanak, h nem kell gyakran, csak evés és alvás előtt.

Sztem hülyeség, mivel ők még szájon keresztül nem tud ak lélegezni... ugyh mi szívtuk.

Kitartást!

Szörnyü 2 hét volt... 😨😩

2019. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat szoptass (bár remélem, már túl vagy rajta), és egyél sok C-vitamint. Meg a D vitaminból is adhatsz ilyenkor 2 cseppet.
2019. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!