Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 10 hónapos lányom folyton a...

10 hónapos lányom folyton a fülét fogja, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tudom tudom vigyem orvoshoz és viszem is, de nincs semmi baja csak 4 napja elkezdte a jobb fülét fogni és szinte egész nap így van. Semmi más baja nincs, jó a kedve, játszik, egész nap vigyorog, eszik rendesen, semmi nem utal betegségre vagy hogy fájna neki. Az örlőfogra is gyanakszom, de semmi nyomát nem látom, az első 8 foga pedig már megvan neki. És azért itt kérdezem először mert mikor legutóbb "aprósággal" orvoshoz futottunk (hasmenés és láz) akkor haza zavartak minket, meg hogy etessek vele répát. Védőnőnk pedig mondta hogy smsben elérhető, de nem válaszol már 2 napja, megértem hiszen karácsony van, de ő maga mondta hogy írjak nyugodtan ha van valami.
2019. dec. 26. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Szia, zerm orvos fogja tudni megmondani. Az, hogy egyelőre nincs jele a hátsó fogaknak, az nem jelenti azt, hogy ne mocorognának.

Tényleg vidd el mielőbb, nehogy középfül gyulladás legyen, ami továbbterjedhet.

2019. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
7 hónapos lányomnak is volt egy ilyen időszaka pár napja. Szinte piros volt a füle, annyit húzgálta. Mi gyulladásra tippeltünk, de a doki szerint semmi, de semmi nem utalt rá. Szerinte egyszerűen rájött, hogy van füle :D
2019. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fülbirizgálás rendszeres ha álmos, ez szokott lenni az első jel hogy menjünk aludni. Most ráteszi a kezét és fogja, rányomja. De holnap reggel megyünk dokihoz, maximum megint hazazavarnak, de legalább látták. Paramami vagyok kicsit.
2019. dec. 26. 23:08
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy para mami :) inkább lássa orvos, mint ne, és mégis baj van.
2019. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a füle vagy a foga, a én kétévesemnek most jönnek a leghátsó rágói, a fülét matatja egész nap. A füle fájna szerintem nyűgös lenne, sokat sírna. Lehet az ínye alatt beindultak a fogacskái.
2019. dec. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát én ennyivel nem vinném orvoshoz, csak ha tényleg fájlalja de akkor sírna. Vagy ha lázas lenne rögtön vinném és orvosnak mondanám, hogy piszkálja az egyik fülét.

Egyébként a fiamnál örlőfogaknál volt fülpiszkálás, a lányomnál nem.

2019. dec. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van a fülben egy pont ami fájdalom csillapító hatású.

A gyerekek ezt ösztönösen tudják, megtalálják. pl ha foga jön

2019. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!