Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van másnak is elégedetlen,...

Van másnak is elégedetlen, folyton dünnyögő babája?

Figyelt kérdés

7 hónapos a babám és egyszerűen borzalmas a természete. Semmivel nincs el, és egyszerűen nem lehet letenni. Folyton dünnyög, sír, hisztizik. Azt hittem hogy 7 hónaposan már önállóan azért el kellene nézelődnie, játszania, de nem. Akkor van el ha többen vagyunk, akkor mindenkinek produkálja magát kacarászik. Néha az otthoni állapot annyira szörnyű hogy már ideggyengeségre, mentális problémára is gondoltam.

Mióta megszületett hétköznap rendelem az ételt mert nem főznin van időm mellette főzni.



2019. dec. 26. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Többemberes baba! Utána tudsz olvasni.
2019. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az én lányom nagyon boldog gyerek, viszont én pont olyan voltam, mint amit leírtál. Ez van, ezt dobta a gép, felnőttként is hajlamos vagyok a rossz kedvre, aztán az is lehet, hogy babaként ilyen, gyereknek meg normálisabb lesz. Én mindig nehéz eset voltam, most is, de azért ez nem mentális betegség, csak egyfajta lelki alkat.
2019. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha ahhoz szoktattad, hogy csak veled legyen el, akkor arról már nehéz leszoktatni. Hagyd sírni, hisztizni, ne figyelj rá, pár nap után el lesz egyedül is.
2019. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsi most nézem, hogy az alsó sort jól elírtam.

Velem sincs el, egész nap játszanék vele de nem foglalkozik vele. Mást láttam, hogy énekelnek, mondókaznak, hát az én gyerekemet az ilyesmi abszolút nem érdekli.

Nem én rontottam el. 2 hónaposan ugyanilyen volt. Rengeteget járunk társaságba társaságba hogy ne legyen anyafüggő érintkezzen másokkal is.

2019. dec. 26. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én lányom 1éves 3 hónapos. Ugyanez a helyzet,amit leírtál. Szórakoztatni kell egész nap,mert különben sír. Én játszok,ő nézi. Próbálom bevonni,de nem köti le semmi fél percnél tovább. Születése óta rossz alvó,alig aludt. Amikor ébren volt,sírt. Egész nap énekeltünk neki,báboztunk szóval mi el is kapattuk,ehhez szokott hozzá. Ahogy előttem szóló is írja,ők többemberes babák. Talán ha megértetik magukat,hogy mi a bajuk,jobb lesz.

Kitartás!

2019. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiam dettó. Csak ő már egy éves múlt. De mindig ilyen volt. Persze vannak jó napjai most már, de épp a mai napunk volt olyan hogy már azt hittem felkötöm magam.

Viszont az el kell ismernem hogy pl az általad említett 7 hónaphoz képest már sokkal jobb a helyzet. Akkor én vásárolni se tudtam vele... Most már hogy be tudom tenni a bevásárló kocsiba, most már szinte élvezi is.

De továbbra is vasakarata van.. Nem egyszerű vele sem.

2019. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Először is kitartás!!!

Az én kisfiam is hasonló volt, mondjuk nálunk 7 hónaposan a mászás hozta a megváltást..azóta lényegesen jobb a helyzet.

Viszont ő is folyton nyüglődő baba volt, újszülöttnek hasfájás, most pedig nagyon nagyon akaratos. Valószínűleg ők ilyen nehezebb természetű emberek is lesznek. :/

Én abban reménykedek, hogy ha egyszer lesz testvére, akkor másodjára nagyobb szerencsénk lesz🙄

2019. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!