Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Székletvisszatartási gondok?

Székletvisszatartási gondok?

Figyelt kérdés

Kislányom 7 éves ,alig tud kakilni konkrétan,eddig hetente 1x ,majd mostanra elértük a Tamarin lekvárral hogy hetente 3x van széklete de míg mindig nagy szenvedések árán!

Kemény és nem meri kiengedni !!

Tehát véres sokxor a popsija amit persze nem engedi hohy bekenjem stb...

A wc-n bezárkózik nem mehet be senki sírva mondja!!

Voltunk orvosnál uh-t csinál annyit állapított meg hogy jelenleg is tele van széklettel!

Rendellenességet nem látott!

Adtak tanácsot miket egyen stb.. de nyilván nem egyszerű hogy mi felnőttek megértjük hogy ezt kell tenni,enni de egy gyerekkel ez már másképp megy!tapasztalatok akinek ilyen volt a gyermekével!!

Köszönszöm szépen


2020. jan. 3. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Hey-Ho szilvalét tudom ajánlani. Nekem csodát tett, én is ilyem gondokkal küszködtem.
2020. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

igyon sokkal gyakrabban, osszessegeben tobbet

kamillatea segithet

es minel tobbszor kozosek legyenek az etkezesek, es ugyanazt egyetek ti is, amit neki javasolt a doki

2020. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom javasolni, hogy sok sok folyadék és rostban gazdag étkezés.
2020. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Annyira örülök hogy ilyen egyszerü dolgokat írtok!

Köszónöm szépen

2020. jan. 3. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!