Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 6hos babám már kB 4x-5x...

6hos babám már kB 4x-5x kapott antibiotikumos kezelést (zinnat, unasin) ez baj?

Figyelt kérdés
Magzatvizet nyelt elsőnek arra kapott, aztán a magán gyerekorvosunk (jó/rossz) szokása, nem is tudom el dönteni.. Mindenre antibiotikumot ír fel.. Orrfolyas - köhögés.. Egy kicsit piros torok.. Próbálok az orvosban megbízni 100%osan de ahogy olvastam nem tesz jót
2020. jan. 14. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs orvosi diplomám, szóval csak azt tudom leírni amit a saját gyerekorvosunk csinál.

Nálunk pld orrfolyás,köhögésre,piros torokra még egyszer sem adott antibiotikumot.De én igazából nem is szoktam elvinni csak azért mert mondjuk folyik az orra, meg köhög kicsit.Ha lázas én is elviszem, mert jobb ha látja orvos és ráhallgat a tüdejére ..stb..Olyankor mondja, hogy ha x nap után még láza van jöjjünk vissza, eddig még sosem kellett.

Nyilván a magzatvizet nyelt esetén tuti kellett.

2020. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Orrfolyàs- köhögèsre antibiotikum? Èp eszű orvos nem csinàl ilyet.
2020. jan. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sose kaptunk a te leirt tüneteire antibiotikumot. Pedig fogzás alatt sokszor legyengült a teste, sose kapott semmit.


Azt javaslom érdemes lenne orvost váltani, ez nem normális.

2020. jan. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez rosdz szokás.Manapság már pont hogy csak a leg végső esetben írnak fel antibiotikumot,még felnőttnek is!
2020. jan. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De minek viszed orrfolyassal orvoshoz? En akkor szoktam oket, ha nagyon kohognek, vagy elhuzodik a lazas allapot, kohoges. Akkor is inkabb azert h hallgasson ra a tudejukre, nezze meg, nincs-e komolyabb gond. A 4,5 evesem egyszer kapott antibiotikumot eleteben tavaly egy fulgyulladasra. Az 1 evesem meg soha.
2020. jan. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy baj, igen. Én elgondolkodnék egy orvosváltáson.
2020. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is válts orvost azonnal. Baj, igen.
2020. jan. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Tipikus pénze van, esze nincs. Magángyerekorvos. De azt nem tudja, h náthára hiába adja az antibiot
2020. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, baj. Keress másik gyerekorvost. Orrfolyásra - köhögésre soha nem kapunk antibiotikumot. Akkor viszem el, ha úgy észlelem hogy zörög a kis mellkasa, hogy hallgassa meg - de szerencsére eddig még vény nélküli készítménnyel, inhalálással, orrüregi toalettel, bélflóra adással mindig meggyógyult a 2,5 évesem.
2020. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, baj. Remélem, erősen rágyúrtál a bélflórahelyreállításra, különben krónikus bélbetegségek is kialakulhatnak.
2020. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!