Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » S. O. S! Adhatok 4,5 honapos...

S. O. S! Adhatok 4,5 honapos babanak stodal szirupot?

Figyelt kérdés
Delutan ota kohog, orvos delelottos volt! Ennek hianyaban a neten sokan azt irtak a stodal szirupot lehet adni ilyen pici babaknak is, hozattam is a parommal, de ennek a tajekoztatoja azt irja 2 eves kortol lehet adni! Tudom ez csak homeos de megis most mi a helyzet ezzel, lehet vagy nem? Valaki adott hasonlo koru babajanak? Ha lehet akkor mennyit? Koszonom szepen!
2020. jan. 17. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnám!

Elnézést de miért nem a gyógyszerész javaslatára váltottatok neki ki valamit?? 🤔😔

2020. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a fiam beteg volt, a doki c vitamint és sok folyadékot javasolt. Semmi mást. Ha torokgyulladása van, arra úgyis specko gyógyszer kell.
2020. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém Sinupretet kap mindig.
2020. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A Stodal nekünk idősebb gyereknél, sőt nálam se vált be. Úgyhogy nem is vennék.
2020. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A gyogyszertarbol hivott a parom, hogy ilyen piciknek veny nelkul nem adnak semmit kohogesre, igy hozta el a stodalt amit elozoleg megbeszeltunk, hogy hoz, mert en is kohogok, gondoltam ez mindkettonknek jo lesz, de igy nem merem beadni.. Oszinten, panikolok, hogy epp a hetvegere lesz beteg, orra nem folyik, jo kedvu, viszont 37.6 a laza, es kohog, ugyan nem sokat, de orankent elejt 2-3at.. akkor csak teaztassam?
2020. jan. 17. 20:24
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Cebion cseppet úgy tudom érdemes ilyenkor adni.

Amúgy én védőnőt keresném fel.

Igen volt hogy este/hétvégén kellett a segítsége..lelkiismeretes védőnő konzultál telón dokival és ajánl valamit

2020. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Sinupret, azt talán lehet adni, te is szedheted, kérdezd meg a gyógyszerészt. Amúgy köhögésre nem feltétlen kell gyógyszer, megemeled az ágyát, hogy, ne folyjon neki hátra a váladék, aztán elmúlik magától.
2020. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kortól adható úgyhogy tuti nem adnám.
2020. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitsegeteket, nem adok neki belole! Szep estet mindenkinek! :)
2020. jan. 17. 21:11
 10/13 anonim ***** válasza:
2 éves kortól adható, én nem adnám.
2020. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!