Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Székrekedés esetén 7 hónapos...

Székrekedés esetén 7 hónapos babának lehet adni pár ml laevolac szirupot?

Figyelt kérdés
A tájékoztató szerint igen, de több embertől hallottam, hogy 1 éves kor alatt ne adjunk semmi ilyet, próbáljuk meg gyümölccsel meghajtani. Én adtam szilvát, körtét, barackot is, de semmi. 7 hónap alatt minden nap volt eddig széklet, most 3 napja nincs. Még várok kicsit vele, de több napig nem húzom.
2019. jún. 14. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő ajánlotta, ha nagyon gaz lenne a szitu. Akkor volt 7 hónapos a fiam. Sok zöldségtől van szorulása sajnos. Mondjuk nem használtam még, inkabb a kamillát adtam neki.
2019. jún. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piroska és a farkas ***** válasza:
Narancslét próbàld! Nàlunk legalàbbis az segített, a 11.(!) napon a néhàny hónapos babàmnak. ( Addig is adtam, amit tudtam ,csak épp eredménytelenül. )
2019. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Unokaöcsémnek is volt ilyen problémája mi szilvát adtunk neki! rostban gazdag gyömölcsöt vagy rostos italt adhatsz neki általában segít
2019. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!