Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislányom nem hajlandó meginni...

Kislányom nem hajlandó meginni az antibiotikunot?

Figyelt kérdés
Sziasztok 2 éves kislányom egyszerüen nem akarja meginni az anti biotikumot,hőrgő és csunya torokgyulladása van.Probáltuk már mindenhogy,különbőző praktikákat alkalmaztunk,játék kőzben,vagy mesenézés közben de sajna nem mentünk sokra.Egy pici ért a szájához és szó szerint mindent kihányt😥hátva valaki tud valami kosat tanácsolni?
2020. febr. 6. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Milyen antibiotikum? Mindnek más az íze így más-más ételbe keverve veszik el annyira, hogy a gyerek ne vegye észre/ne zavarja.
2020. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ételbe bele lehet keverni?Ez az eggyetlen amit nem probáltunk.
2020. febr. 6. 21:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ételbe is lehet, de mindig csak egy-két kanálnyiba, mert különben nem tudod, hoyg a nagyobb adagba kevere

ve mennyi volt a gyóygszer, amit megkapott, ha nem eszik med mindent.

2020. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ami nagyon nem akart lemenni, azt mindig panadolos fecskendővel adtam be.
2020. febr. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem xaroltam ilyen esetben, eleve injekciót kertem a dokitól. Amigbolyan kicsi, hogy nem érti meg, miért kell a gyógyszert bevenni, nem sok értelme van a többi módszerének.
2020. febr. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen ízű? Nálunk az erdei gyümölcsössel volt így, utána felírtak egy másikat, ami málnás volt és azt simán megitta.
2020. febr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én beletenném joghurzba, teába. A nagynál a mai napig így adom be. A kicsi mindent bevesz szó nélkül.
2020. febr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
joghurt,puding,gyümölcslé ezekbe tettem bele,persze h szabad eletenni hisz ha simán bevenné és inna rá utána,ugyanaz lenne
2020. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt nem árt tudni, hogy nagyon sok antibiotikum nem is szedhető tejtermekkel
2020. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én hasonló voltam. Ha szirupot kellett bevenni mindent kihánytam ahogy a számhoz ért. És már szerencsére a gyógyszer tabletta de pl. a fenyő szirupot amit az egész család szed meg a gránátalma szirupot stb... mai napig nem tudom lenyelni. Én is az ételbekeverős megoldást ajánlom.
2020. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!