Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Megfázott a másfél évesem,...

Megfázott a másfél évesem, mit adhatok neki, ami vény nélküli?

Figyelt kérdés
Nemtudok eljutni a dokihoz aki 11ig van ma. Folyik az orra csak. Mit ajánlotok?
2020. febr. 14. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Reventil, sterimar. Orrszivas. Ha kohog sinupret.
2020. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én olyankor a sinupret cseppet adom neki, bevált eddig mindig. Sterimar orrspray, utána orrszívás. Ennyi.
2020. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen tengervizes orrspray orrszívás előtt. Szerintem a Physiomer a legjobb ár-érték arányú kiszerelés, de mindegyik márka ugyanazt tudja. Emellett mehet C-vitamin (pl. Cebion csepp), vagy van még Navisin baby orrcsepp, ha bedugult vagyon folyik és pl. éjszakára is zavarja... de még ezerféle készítményt ajánlanak a patikában tünetektől függően.
2020. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1es:

A sinupret nem köhögésre van,hanem az orrnyálkahártya duzzanatát csökkenti,ezáltal könnyebben ürül ki a takony,és jobban kap levegőt.

2020. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok sok orrszívás nehogy az arcüregére vagy a fülére menjen.
2020. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, a doktor nenink miert javasolta, amikor szarazan kohogott a gyermekem... D eigazad van utolsó elotti... 🤷‍♀️
2020. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyedul vagyok vele itthon, keptelenseg kiszivni neki, valakinek lekene fognia kozben. Ti hogy csinaltatok?

Koszi amugy :)

2020. febr. 14. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Én fél karomra fektetem, mint mikor csecsemőt etetek, a "fektetős" karommal lefogom az egyik karját, a másik karját pedig magam mögé hajtom, onnan nem tudja előre venni. A másik karommal, amiben az orrszívó is van, úgy helyezem rá, hogy félig támasztom is a testét. A lábai rúgnak, de az nem befolyásol ha magasan ülök. Ha a földön csinálom, akkor a lábát a padlóba tudja támasztani és elrúgja magát.

Másik trükk, ami nem túl szép, lefektetem, ráfekszem - persze nem nyomom szét - egyik karommal a karjait fogom ha kell, másikkal szívom.

2020. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!