Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Rühes a babám 3 hónapja...

Rühes a babám 3 hónapja sehogy sem múlik bármenyit kenem vagy fertőtlenítek. Volt már valaki így vagy hallotatok ilyenről?

Figyelt kérdés

Valahogyan elkapta mert itthon minden tiszta minden nap mosok taktítok.Van egy nagyobb gyerek is, ő nem kapta el.Voltunk bőrgyógyászaton ahol mondta a dr.nő hogy sajnos ezek az atkák rezisztensek a kenőcsre van olyan páciense aki évek óta benne van és nem múlik.Szörnyen el vagyok keseredve 2 pici mellet egész nap hónapok óta rühet takarítok ,ferőtlenítek ki vagyok mentálisan fizikálisan is .Aki volt így vagy megszabadult tőle irjon

Ja és magamat is kezelem folyamstosan



2020. febr. 18. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél Insecticide 2000-et patikában, és fújd körbe az egész lakást. Az ágyat, a szekrényben levő ruhákat, MINDENT. Egyszer lettem atkás, mert szabadidőmben állatmentéssel foglalkozok, és atkás állat került hozzám. Ő Rodemectine-nel lett kezelve, és emellé 2-3 naponta fújtam mindent az Insecticide 2000-rel. Az kinyírja őket. Gyorsan el is tűntek. Nincs szaga, a ruhán nem hagy foltot, semmi negatívunkat nem tudok mondani róla. Szerintem érdemes megpróbálni. Több állatmentő önkéntesnek is meggyűlt már a baja az atkával, de ezt a szert mindenki dicsérte.
2020. febr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Biztos, hogy rüh? Az én lányomat(igaz, hogy több, mint 20 éve volt) is rühesnek mondták, lekezeltették, fertőtlenitettünk stb. Majd kiderült, hogy a súlyos ekcémát kaparta el, annyira, hogy azt hitték rüh. Marha jó volt szegénynek a kezelés, mikor amúgy is tiszta seb volt. Következő évben újra el akarták játszani a bőrgyógyászaton. Na akkor rájuk borítottam az asztalt! Először én se mehettem hetekig dolgozni,mert pedagógus vagyok. S nem is az volt!!!
2020. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De sajnos az, bárcska ne rüh lenne de az .😖
2020. febr. 19. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még olyat soha nem hallodtam hogy vki 3 hónapja rühes!

No meg egy baba honnan lesz rühes??

Én voltam 1x lekezeltem magam és annyi volt ,meg amit kell fertőtleníteni kifőzni a ruhákat!!

2020. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Mi lett a végkifejlet? Hogyan sikerült kikeverednetek belőle? Nálunk is van egy 2 éves, kórházi fertőzött családtagtól kapta el. Mire felismertük már mindenki elkapta. Igazából emiatt ismertük fel.

És igen, 3 hónapja jelentkeztek az első tünetek, de többen is ekcémaként diagnosztizálták.

Ahogy tájékozódtam, az sem mindegy, hogy állati vagy emberi parazita.

Minden sikertörténet érdekel.

2023. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!