Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Más gyerekénél is volt/volt...

Más gyerekénél is volt/volt mostanában hosszantartó köhögés?

Figyelt kérdés

Mit kaptatok rá? És mit állapítottak meg?

16 hónapos lányom másfél hónapja köhög hurutosan. Nem sokat és nem egyfolytában, de minden nap. Minden héten látta orvos, de semmit nem látott, csak a köptetőt adogassam. Végül elvittem a gégészetre, a második antibiotikumot adom, mert gennyes mandulagyulladás alakult ki, felülfertőződött. És még mindig tart a hurutos köhögés...

Volt így valaki? Mikor múlt el?



2017. dec. 25. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok így:D

Nekem a salvus vizes inhalálás vagy a sóbarlang segít.

Az inhalálás nem tudom mennyire kivitelezhető nálatok, viszont sóbarlangba levihenéd heti 2X, ott lehet homokozni is, le tudja magát foglalni, és az tuti kitisztítja atüdejét, ráadásul nem gyógyszer, így ártani nem árthat..

2017. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van egy sóoldatos inhalálós készülékünk (neki írták fel január környékén, akkor volt így, hogy egyik betegségből a másikba csúszott) , azt néhányszor elővettük mostanság, csak nagyon ordított közben, így túl sokszor nem erőltettem.

Nekem kellett gyerekként sóbarlangba járni, gyakran visszatérő bronchitis és enyhe asztma miatt, sajnos tartok tőle, hogy a lányom örökölte ezeket, akkor azt se ússzuk meg...

2017. dec. 25. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy vagytok? Mi lett végül nálatok? Gondolom már elmúlt neki.


Mi is ebben vagyunk most és nagyon.aggaszt. nem.tudom mi tévő legyek .

Inhalalunk.salvus.vizzel.

2018. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elmúlt persze, de jó sokáig húzódott. Inhaláltunk mi is sóoldattal, az segített valamennyit.

Jobbulást nektek!

2018. jan. 20. 15:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, Fenistil cseppet kellett adjak kb 1 hétig.
2018. jan. 20. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!