Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4 éves lányom mikor levegőzhet...

4 éves lányom mikor levegőzhet, ha tüdőgyulladása van?

Figyelt kérdés

Már nem lázas, felszedte a szurikat, de még sípol picit. Sajnos elfelejtettem mondani a férjemnek, hogy kérdezzen rá. Ma voltak kontrollon a háziorvosnál.

Még ezen a héten (és talán a következőn) sem mehet oviba.

Amikor szépen süt a Nap, levihetem 20-30 percre levegőzni?

Tavaly betegebb volt, akkor nem is nagyon mertem kivinni. De most egész jól van már.

2 fajta köptetőt is szed, plusz még antibiotikumot is.


2020. márc. 9. 16:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy elég lenne az erkély is?
2020. márc. 9. 16:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell neki a friss levegő. Ha jól érzi magát nyugodtan vidd el sétálni, ha annyira nem, az erkélyre akkor is menjetek ki pár percre.
2020. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem látszik őrajta semmi.. Csak köhög, meg tudom, hogy gyenge. Ezért kapja el minden évben :(. Próbálok vigyázni rá, de nem egyszerű sajnos.
2020. márc. 9. 17:20
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem vinnem meg ki, erosodnie kell
2020. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem lázas, kiviheted, de ne izzadjon ki.
2020. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak sétálni. Végülis ma is lesétáltak kontrollra... (szemben van a doki a park másik végén)
2020. márc. 9. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!