Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 10 hónapos tápszeres baba...

10 hónapos tápszeres baba szinte minden hónapban beteg. Valami immunerősítő ami használ?

Figyelt kérdés
2020. márc. 10. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Védőnővel beszélj, hogy szerezzen nektek anyatejet.
2020. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nagyobb tesó hazahozza, vagy, mitől beteg? Vizsgáltasd ki, beszéld meg a gyerekdokival.
2020. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Már nem is merem leírni, mivel az 1-est lepontoztad, de a legfontosabb -lett volna- az immunrendszer erősítésére a minél tovább tartó szoptatás.
2020. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem a tápszer miatt van, az én lányom is tápszert kapott, eddig egyszer volt torokgyulladása, két és fél éves múlt.
2020. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Hagyjátok már az előítéletekkel! Tudjátok az okát miért nem tudott szoptatni? Nem. De nem is tartozik senkire. Lehet hogy egyáltalán nem volt teje vagy csak rövid ideig. Lehet hogy óriási traumaként élte ezt meg. Túljutott erre jöttök ti és belerúgtok!


Kérdező! Szerintem erről kérdezd meg az orvost, az a legbiztosabb. Esetleg patikust.

2020. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Megjöttek a szoptatásnácik. Rohadt jó hogy ennyire tudjátok mi kell a gyereknek csakhogy nem mindenki tud szoptatni. Gondolom újat mondtam.
2020. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Szoptatásnácik. Egy tápszeres baba ugyanannyira egészséges mint az anyatejes, és az anyatejes is ugyannyit betegeskedhet mint a tápszeres. Húzzatok tandemszoptatni 10 gyereket 2 csöcsből.

Kérdező, adsz neki c és d vitamint? Eszik mást is a baba? 10 hónaposan már nem kell a tápszernek a fő tápanyagforrásnak lennie. Találkozik sokat olyan személlyel aki gyakran beteg? Bárkivel, tesó, nagyszülők stb?

2020. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szoptatásnáci vagyok, semmit nem jelentett kb.ennyi idősen, hogy szoptattam a lányomat. 2 nagyobb hozta haza az oviból a vírusokat...8,11,13 hósan is lett középfülgyulladása, állandóan náthás volt,fogzáskor főleg.

C, meg d vitamin fontos, meg amennyit lehet, legyetek kint.

2020. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyanmár nem minden a szoptatáson múlik, én szoptatom a gyerekem, mégis el-el kap valamit. Valaki átjön vendégségbe, sehol semmi, aztán másnapra már lehet, hogy nálam is beütött a nátha, onnantól meg két perc, hogy a gyerek is elkapja. Vizsgáltasd ki orvossal, és ha 10kg-s a bábáskodik már adhatsz neki immunerősítőt is.
2020. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem az én gyerekem. Családon belül van. 4 hónapos koráig szopizott. Nyilván ennyi idősen nem a tápszer a fő táplálék. Orvos az aktuális betegségre ad gyógyszert és ennyi.

Hát okosabb nem lettem.

2020. márc. 14. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!