Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Immunerősítő-kúrát kinek...

Immunerősítő-kúrát kinek miért írt fel a gyerekorvos? Ő mondta, hogy jót tenne vagy ti, szülők "kértétek"? Mennybe került?

Figyelt kérdés

Fiunk 3,5 éves.Nagyon-nagyon sokat beteg, elsősorban felső légúti betegségei vannak.1,5 éves kora óta jár családi napközibe,most szeptemberben kezdte az ovit.Szó szerint 2 hetente beteg,nyáron eddig max.6 hetet bírt teljesen egészségesen.Segítségünk semmi,lassan rámegy a munkahelyem.

Mindent adhatót kipróbáltunk,Béres csepp,cebion,rágótabletták,Forever,Flavon és Bio Co.lekvárok, sorolhatnám. Gyümölcsöt eszik, zöldséget módjával.



#immunerősítő #állandóan beteg
2017. dec. 3. 02:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A mi gyermekorvosunk nem ajánlja a mesterséges vitaminokat. Én kérdeztem, hogy akkor mivel tudnánk egy kicsit erőssíteni. Tavaly kiírta a broncho vaxomot (6000Ft), idén pedig a ribumonylt (12000Ft!). Ezeket még a nyáron érdemes elkezdeni. Több hónapos kúra. Sajnos nekünk nem segített, de van akinek igen.
2017. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj, és persze mi is kipróbáltuk már az összes vény nélkül kapható vitamint és immunerősítőt, a gyógyszertárban kaphatótól az mlm-es "csodaszerekig".
2017. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én rákérdeztem, milyen ajánlana, Broncho Vaxomot írt fel. Csütörtökön kezdjük az utolsó 10 napot, novemberben nem igen volt beteg. Most mondjuk lehet, hogy már kerülgeti valami... Szeptemberben kezdte a bölcsit, 1-2 héten belül kezdte is az orrfolyást és/vagy köhögést, novemberig végig volt valami baja.
2017. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ha vény nélkül kapható lenne, biztosan kipróbáltuk volna már.Kedden megyek,rákérdezek konkrétan,hogy tavasszal nem-e lehetne elkezdeni valamit,mert ez így nem jó senkinek.
2017. dec. 4. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
A tavasz még messze van. Ha még van 3 nap szabid vagy más lehetőséged, most maradj vele otthon, és figyelj csak rá, legyél vele, beszélgess vele, ez csodát fog tenni.
2017. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos már nincs szabim,év végéig van szerződésem, biztosan nem hosszabbítják így.

Egyszerűen küzdünk,mint hal a szatyorban,mert semmi segítségünk.

Egyébként tejmentes diétát tartunk vele,mert az is lehet kiváltó ok,orvos ajánlotta.Azzal annyit értünk el,hogy nem hetente beteg(mondjuk 2-3 nap semmi tünet,aztán 5 nap köhögés, orrfolyás).Az is valami.

Allergiája incs,azt is kivizsgáltattuk.

2017. dec. 13. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!