Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akinek a gyerekenek orr es...

Akinek a gyerekenek orr es garatmandula kivetel utan is ugyan olyan beteges maradt a gyereke? Mitol javult a helyzet? En mar megbantam az egesz mutetett.

Figyelt kérdés

3 eves fiam kicsit horkolt de nem hangosan. Allandoan beteg volt, gyulladt mandulaval, fulgyulladassal. Kivettek novemberben neki mindkettot de ugyan ugy beteg, ugyan azokat a koroket jarjuk. Mar rettegve orditva tudjuk csak bevinni az orvoshoz. Hatalmas trauma volt a mutet, utana tobb napig nem beszelt, es nem is evett.

Most megint ujra arcureggyulladasa van, 7 napos antibiotikum kuraval.


2020. márc. 14. 01:51
 1/1 anonim ***** válasza:
44%

Na én ezért nem műttettem meg a lányom. Szintén 3 évesen akarták. Úgyis visszanő, ez az egyik. A másik:5 éves korukra hozzánő az arckoponya a mandula méretéhez. Nem lesz vele annyi gond.

Sajnos ismerek én is kisfiút, aki így járt, mint a te gyereked. Ugyan így, műtét után pár héttel már a háziorvosnál volt a gyerekkel.

2020. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!