Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Két éves fiamnak 38,5 a láza....

Két éves fiamnak 38,5 a láza. Más tünete nincs. A szemfogai jönnek azt láttam. Adtam neki lázcsillapítót. Hívjam az orvost emiatt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 16:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Ma kinnt voltunk az udvaron délbe,nem volt rajta sapka. Lehet napszúrást kapott?
2020. márc. 19. 16:41
 2/8 anonim ***** válasza:

Még tart az influenza járvány. Pihenjen, igyon sokat, lázát csillapíthatod. Ha 2-3 napnál tovább tart a láz vagy erősen köhög vagy rosszabbul lenne, ügyelet.


Vagy ha így nem vagy nyugudt, viheted most is ügyeletre, csak pakolj be pár napra.

2020. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pihi, sok folyadék, fiam is így volt 2 napig. Ma már jól van, ma vittem volna de semmi baja.
2020. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor várok. A gyógyszertől lement a láza. A közérzete jó. Eszik,iszik. Más baja nincs.
2020. márc. 19. 18:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Megint lázas. Bágyadt is. Szegény
2020. márc. 19. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel jön a hétvége, így holnap felhivnam a házi orvost. Hogy a tudejere rá hallgasson pl. :)
2020. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Adj neki bőségesen folyadékot, C - vitamint. Enni azt egye ami jól esik neki. Ha náthás lenne használj orrsprayt, szívd az orrát. Hívd fel az orvost, hátha mond még valamit. Jobbulást! Egy másik 2 éves fiú anyukája.
2020. márc. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az éjszaka szörnyű volt. Panadol nem vitte le a lázát,Nurofen sem. 39 fokos lett a hője,így hűtő fürdőt csináltam neki hajnali háromkor. Akkor rögtön lement a hője. Azóta láztalan.
2020. márc. 20. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!