Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Több lázcsillapítot adtam...

Több lázcsillapítot adtam lehet baja?

Figyelt kérdés
Kislányom 28.-án lesz 7 hónapos most 7890 gramm. Nagyon lázas. 125 ös efferalgan kúpot kap. Férjem be adta neki 6 kor én nem tudtam, es fél 8 kor be adtam neki egy 80 ast. Lehet baja tőle? Nagyon bánt a lelkiismeret!

2017. dec. 25. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Talán hívd fel az orvost vagy a védőnőt??
2017. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképpen hívd fel a kórházban az ügyeletet.Tudom, hogy így is elég rosszul érzed magad, de ezt le kell írnom...hogy a fenébe lehet ennyire rossz kommunikáció 2 szülő között?Számomra érthetetlen.
2017. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Rákerestem, mivel ez paracetamol, mindenképp hívj fel valami gyerekorvost/kórházat. Nem itt éltek Magyarországon? Ha igen, akkor ne ezt add neki. Nurofen, nagyon magas láznál germicid (esetleg c.)
2017. dec. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Semmi baja nem lesz a gyereknek. A toxikus adag 10-12szeres, nem véletlenül. Felhivhatod az ügyeletet, hogy megnyugodj, de semmi baja nem lesz a gyereknek ennyitöl


[link]

2017. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Semmi baja nem lesz. Ha 10 db ot kapott volna , akkor esetleg.
2017. dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
39 alatt eleve nem kell adni semmit.
2017. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent a nagyon lázas?

És az első kúp nem vitte le neki semennyire hogy te is beadtál neki egyet?

Hívj fel egy dokit és egyeztess vele.

És figyeljetek hogy ugyon sokat, mert egy pici még könnyen kiszárad!

2017. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%
Semmi baja nem lesz!!A gyerekorvosunk nekem azt mondta, hogy lazcsillapitasnal kell a normal adag, de pl. egy fulgyulladasnal (sajnos a fiamnak gyakran van) dupla adagot adhatok a fajdalomcsillapitasra.Kulon kiemelte, hogy a normal adag 10-szerese okoz problemat!Szoval a fiam sajnos mar nem egyszer kapott dupla adagot, es semmi baja.Ne izgulj!!Mielobbi gyogyulast!
2017. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!