Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 37.2 hőemelkedéssel kezdjek...

37.2 hőemelkedéssel kezdjek aggódni, fel kell hívnom az orvost?

Figyelt kérdés

1.5 és 3.5 éves gyerekeknél is ennyit mértem most. Bennem van az ideg, más tünet nincs.

Illetve a nagyobb köhög hurutosan, de az nem most lett, és még múlt héten ezzel látta orvos is.



2020. márc. 19. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Remélem nem komoly a kérdés..ez teljesen normál hő.
2020. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Még semmit ne csinálj, csak mérd a lázát, és ha fentebb megy, akkor vidd csak orvoshoz. 37,2 még alig hőemelkedés.
2020. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyobbnak ment feljebb 37.5, a kicsinek változatlan. Csak ideges vagyok, mert eddig is minden szart benyeltünk, nagyon nem hiányzik ez a dögvész. És ők aztán tényleg hétvége óta itthon ülnek.
2020. márc. 19. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
38 fok alatt teljesen fölösleges orvoshoz menni, addig nem láz, 38 fok fölött kezdödik csak.
2020. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Még a hőemelkedés is csak 37,5-től indul, nem 37-től....

Nálunk a gyerekeknek teljesen egészségesen is "felszalad" 37,4-ig semmi tünet nélkül

2020. márc. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lázasan se vinném orvoshoz, pláne most. 3 gyerekem van, ha felmegy a lázuk, sosem megyünk rögtön dokihoz, itthon csillapítom, ápolgatom. Ha 3. nap után is lázasak, vagy egyéb tünetük súlyos/szokatlan, csak akkor. Szerintem ha aggódsz, előbb telefonálj a dokinak, mielőtt fölösleges fertőzésveszélynek kiteszed a gyerekeket.
2020. márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bemenni semmiképp nem mennék, tudom, hogy azzal nagyobb bajt csinálnék.

Jelenleg minden rendben velük látszólag.

Csak már minden tünetre ráparázok, hogy talán ez a szar az, bár gondolom, jelenleg nem én vagyok az egyetlen.

Mi amúgy is sokat járunk orvoshoz sajnos, de 6 napja utcán se voltak, nagyon nem hiányozna most valami nyavalya....

2020. márc. 20. 09:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ez az új koronavírus is volna, akkor se lenne értelme orvoshoz menni ennyi tünettel, ugyanis úgyse tesztelnék, csak annyit mondanának, mint bármikor máskor, ha náthás a gyerek. Sosem tudnátok meg, hogy ez a vírus volt-e.
2020. márc. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!