Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi ez? Van okom aggodni? Nem...

Mi ez? Van okom aggodni? Nem lehet senkit ilyenkor hívni, de mar nem tartom indokoltnak, hogy korhazba rohanjak vele (tobbszor volt, hogy feleslegesen).

Figyelt kérdés
Szerdan kapta meg az ismetlo oltasat az 1 eves gyermekem, betegsegek miatt 1 honapos csuszassal (azt mondtak, nem baj..). Csütörtökon 2 rendes szeklet utan 2 hasmeneses volt, amibol az utolso csunyan kicsipte a feneket es a nunijat is. Kentem, nagyjabol ez el is mult, de az esti tapszer es bealvas utan 10kor hanyt egy nagyot, utana egesz ejjel aludt, egesz nap jokedvu volt, de most megint jott az oklendezes, kohoges, kis buki jott most, kis fosival, ami rettento buzos volt. Miez most? Annyi talan, ketszer beverte a fejet, de semmi agyrazkodas tunetet nem eszleltem rajta, de az aggaszt, mert ugy tudom, hogy kesobb is kijohet, holott ma nem hanyt, csak bukizott. Edesdeden alszik. Tegnap hanyasnal termeszetesen vizet itattam vele, elfogadta. Most alszik, nyugodtan... De engem ez aggaszt. Ilyen van oltas utan? Miert csak este? Az etvagya, a betegseg utan, ahogy vissza jott, oltas utan most megint ugy latom megcsappant, laza nincs. Gyerekorvost hivom hetfon, mert elvileg telefonon lesz csak...
2020. márc. 14. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hányásos hasmenés vírus. Nem az oltás.

Mi is ebben vagyunk benne.

Biztos a rendelőben szedtétek össze.

Mi 1 hónapig voltunk benne a felsőlégúti betegségben, végre kimásztunk belőle ment 2 napot! az oviba a lányom. 3.nap hajnalban sugárban hány megy a hasa.. Azóta persze mindegyikünknek.

2020. márc. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Csak az a furcsa, hogy mindigpont este10kor van ez, most nem hanyt, csak bukott, de egesz nap jokedvu volt... Aztan esteeg igy van.. Nem ertem :(
2020. márc. 15. 06:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagylányom szerda hajnaltól délelóttig hányt ment a hasa felváltva. Este belázasodott. Csütörtök semmi baja nem volt. Péntek napközben sem. Este 8-hajnali 1ig újra kezdte
2020. márc. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 14 hónapos fiamnak is megy 2 napja a hasa, neki is kicsípi sajnos a fenekét. Meg tegnap este hányt is egyet. Vírus inkább szerintem.
2020. márc. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jo, de napkozben rendes kaki is van, elaslzik es kb 1x v 2x hany, utana semmi...
2020. márc. 15. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!