Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy egyik szülőtársam 37.1 fokos "hőemelkedéssel" nem engedi el a gyerekét iskolába?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én a gyereknek még gyógyszert sem adok 38-38.5 alatt. Szerintem röhejes az effajta túlaggódás.

2019. jan. 27. 12:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Már ne haragudj 38 fokosnál csak kéne lázcsillapító 🙄
2019. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Én sem engedném el. Inkább 1 nap alatt pihenje ki, mint küldjem el, aztán legyen beteg 1-2 hétig.
2019. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
Előző, nem , nem kell egy kicsit haladj a tudománnyal. 39, 5 alatt nem kell csillapítani.
2019. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen normális, hogy nem engedi el. A gyereknek van valami baja, miért ne maradhatna otthon, hogy kiheverje. Ráadásul ez valami kezdődő, akkor nem fogja a többi gyereket is megfertőzni.
2019. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Van annyi esze, hogy nem küldi közösségbe a beteg gyereket, így legalább

1) nem fertőz másokat össze

2) attól, hogy 'csak' hőemelkedés, attól még beteg és azt ki kell feküdni, különben rosszabbodni fog

3) gyógyszeradásról meg ki beszélt? Keveritek a szezont a fazonnal, a kérdező odabökött még valami hülyeséget ti meg ugrotok rá.


Hülye mentalitás játszani a munka hősét és betegen munkába menni/iskolába zavarni a gyereket. Ahelyett, hogy egy enyhe betegséget kifeküdné 2 nap alatt, megy fertőzni és lassabban is gyógyul meg. Komolyan kérdés, hogy ez normális-e?

2019. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha hőemelkedése van,akkor felmehet a láza is. Ez már jelzi sztem,h vmivel küzd a szervezete. Sztem jól teszi,ha nem engedi el. Ha vmi lappang benne,megfertőzne másokat is,akár a te gyerekedet is. Neked az jó lenne?
2019. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%

37,1 még csak nem is hőemelkedés. Ennyi egy tisztes kis rohangálás után is van a gyerekeknek. De mindenki azt csinál amit akar.

Szerintem pl az is röhejes ha valaki ide jár csámcsogni azon, hogy a másik hogyan éli az életét, meg hogyan neveli a gyerekét, de nyilván téged meg ez nem érdekel.

2019. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
Gyógyszer nem kell 39.5 alatt, de nagyon jól teszi, hogy nem engedi közösségbe betegen. Attól, hogy csak kis hőemelkedése van még beteg. Nyilván valami baja volt azért mérték meg a hőjét. Nevetséges te vagy, ha betegen iskolába küldöd a gyereket.
2019. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg a 37.1 mellé még folyik a gyerek taknya vagy köhög esetleg rossz a közérzete akkor miért kellene elhajtani iskolába? Hogy majd a lábon kihordott ,,kis" influenza legyen valami ,,jó" kis szövődménye + más gyerek is elkapja tőle??
2019. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Az én gyerekem például egy pici hőemelkedéstől is levert, csak feküdni kíván, egyszóval megviseli. Én is ilyen voltam ès vagyok is. Ha rosszul érzi magát, akkor pedig otthon maradhat. Pihenje csak ki, úgy vagyok vele, hátha így egy nap alatt átmegy rajta.

Szerintem meg az röhejes, hogy egyeseknek nincs jobb dolguk, mint mással foglalkozni🤦🏼‍♀️

2019. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!