Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A tünetek alapján milyen...

A tünetek alapján milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

Viszkető fejbőr és pöttyök is a fejbőrön. (nem látunk tervet rajta, igaz én meg soha nem láttam, hogy is néz ki pontosan?)

Hirtelen bekorpásodott, és fájdalmas is a bőr rajta

Kiütések a teljes testen.Egyre több minden területen. Ami nem viszket, de elég sok

Láz nincs


2020. ápr. 14. 14:52
 1/7 A kérdező kommentje:
×tetvet
2020. ápr. 14. 14:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Ekcéma?
2020. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez biztos nem tetvesség.

Ez inkább valami fertőzés lesz szerintem. Vagy allergia. De inkább valamilyen fertőzésre tippelnék. Az allergia nem okoz korpát. Viszont egy pl. gombás fertőzés nagyon is.

Viszont ezzel mindenképpen bőrgyógyászt keressetek fel.

2020. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt nem hiszem. Konkrétan pöttyök kB mint a himlő

Elég csúnya és mindenhol. Comb hát derék könyök meg tényleg mindenhol. Egyik napról a másikra

2020. ápr. 14. 16:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint sztem nem ekcéma
2020. ápr. 14. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Háziorvosnak mutasd meg mindenképp. Ha ő nem tudja, úgyis továbbküld bőrgyógyászatra, de szerintem is valami allergia vagy fertőzés, bár ennyire egész testen megjelenve inkább utóbbi, pláne, ha nem vett/használt új dolgot (új féle ennivaló, tusfürdő/mosópor, gyógyszer). Neten keresgélhetsz képeket, még mindig több értelme van, mint itt látatlanban.
2020. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi a barátomnak egy tenyérnyi samponba kicsi szódabikarbónát tettünk, hagyta állni olyan 5-10 percig. Majd utána baba olajjal jócskán bekentük. Semmiképpen ne dörzsöld, finoman kell csinálni. Egy hét alatt eltűnt neki😊
2020. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!