Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyomorrontás lehetett vagy...

Gyomorrontás lehetett vagy valami vírus?

Figyelt kérdés
Tegnap a kis fiam délután nagyon rosszul volt. 5x6 hányt de csak a levest amiből sokat evett. Sosem szoktam tasakos levest főzni,de tegnap voltunk vásárolni a fiammal és azt mondta neki kell olyan,na jó megvettük meg is csináltam. Még meleg volt nagyon amikor azt mondta kér, és meg utánna kert még vagy 3x. Ezt követően egy olyan 2 óra múlva. Fajt a hasa,és hányt,de csak a levest. Pedig evett mást is egesznap,sőt elég jó étvágya is volt egésznap. Estére már,mikor ki jött az egész leves a hasijából jobban is lett. Énekelt , és hülyéskedett ahogy szokott is,sőt kert almát és banánt is. Egész éjjel jól aludt és azóta is jól van. Már reggel kert kakaót és meg evett 2 kisebb monte-t.
2020. máj. 23. 07:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy nem járunk közösségbe, és senki sem beteg a környezetünkben.
2020. máj. 23. 07:24
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Fog még hányni. Komolyan reggel 8-ra már két monte trutyi?
2020. máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő kérte. És már este sokkal jobban volt. Mostmár semmi baja, ugyan úgy jól érzi magát mint azelőtt 😃
2020. máj. 23. 08:40
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk lehet gyakori helyett orvost kéne felhívni. Biztos ha ennyit hányna a gyerekem nem tökölnék. Vagy legalább valami hányás csillapítót adnék neki.
2020. máj. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért nem adtam mert távozott belőle a leves , és csak az. Hiába adtam volna neki bármit is ki jött volna. Nem értem miért ítéltek el ezért. Miután ki jött belőle az utolsó adag, sokkal jobban lett. Értem én,hogy diéta meg minden, de most ha a gyerek kíván egy bizonyos dolgot,az végülis azt jelenti,hogy nincs olyan baj. Ezért mertem neki adni, és azóta sincs baja tőle. Jól van,hála az égnek
2020. máj. 23. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!