Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bexsero oltás után 2 héttel...

Bexsero oltás után 2 héttel okozhat olyat hogy ahova kapta a szurit alig mozgatja a lábát?

Figyelt kérdés
6 hónapos korában kapta meg az oltást és fel volt neki duzzadva, de borogattuk neki és már csak egy nagyon kicsit érezni. Lehet az oltás miatt hogy alig mozgatja azt az egy lábát vagy valami más lehet? Természetesen visszük orvoshoz is csak érdekelne hogy valaki más tapasztalt valami hasonlót?

2020. júl. 13. 10:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

Igen

Van, hogy lábra sem tudnak állni.

Borogatni kell

2020. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6 hónaposnak miért kéne lábra állnia?
2020. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy lábra álljon mert 6 hónaposan tudom hogy nem kell, de hogy fekve sem akarja meg emelni sem meg forgáskor sem akarja mozgatni pedig eddig folyton az égbe emelte, de most csak az eggyik lábát emelgeti. Csak azt furcsálom hogy 2 hete kapta az oltást és eddig nem volt semmi baj csak most 2 napja nem akarja mozgatni.
2020. júl. 13. 10:25
 4/17 A kérdező kommentje:
A bal lábába kapta az oltást és minimálisan mozgatja ,de eddig be is kapta most meg inkább csak a lábujjait mozgatja és ennyi
2020. júl. 13. 10:31
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti betojnék ettől és azonnal hívnám az orvost,meg a védőnőt. Telefonálj nekik,majd megmondják hogy be kell-e vinni! Nekünk ilyen nem volt.
2020. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen telefonáltam már viszem is orvoshoz, csak reméltem hogy valaki tud valami hasonlóról és mond valami megnyugtató információt.
2020. júl. 13. 10:43
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia, majd elmondod, mi volt? Nekünk sem volt ilyen, remélem minden rendben!
2020. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Szia, en azt tudom, hogy ez az egyik legbrutálisabb oltás. Nálunk a doki pl csak úgy adja, ha már előtte beadjuk a lazcsillapítót a gyereknek, annyira sokszor okoz magas lázat. Barátnőm kislánya 3 napig hányt tőle. Hát én ezekre mondom, ha az oltás ilyen brutális, milyen lehet a betegség?! Drukkolok, hogy minden rendben legyen.
2020. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Több ismerősnek is volt ilyen. Le kell fenykèpezni, felìrni mikor milyen tünet jött ki, ès az orvos/ vèdőnő hivatalbòl jelenti az okne bejelentőlapon.
2020. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 1 hónapig pukli volt tőle meg láz. Én is kíváncsi vagyok, írd meg, mi lett.
2020. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!