Később is megkaphatja ?

Figyelt kérdés
Angliában élünk és itt nem adják be a BCG oltást ,mivel Magyarország nem veszélyeztetett ...Sajnos csak most olvasom ,hogy sokan azt mondtak Román a férj /élettárs vagy stb...és így meg kapták,de volt olyan is aki nem..kisfiam 2,5 éves,de most a vírus miatt nem tudunk hazamenni csak jövő márciusban ,akkor már végleg. szerintetek Otthon ha kérném ( nyilván fizetni kellene ) akkor be adnák? Vagy már késő lenne? Vagy itt Angliában megpróbálni kérni ?

2020. júl. 18. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Magyarországon ezt magán úton sem tudod elintézni.
2020. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Most kell megkapnia mert később semmit sem ér. Nem is lehet beadni
2020. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Miért most kell megkapnia? 2,5 éves. Újszülött korban kapják Magyarországon a babák, még a kórházban.
2020. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Miért akarod beadatni? Csak a magyar gyerekeknek kötelező. Mi is külföldön élünk, konkrétan kiröhögtek, amikor rákérdeztem. Még az illetékes antsz-t is felhívtam, ki voltak akadva, kb. úgy beszéltek velem, mintha fekete himlő ellen akarnám oltatni a gyerekemet :-D. Kisbabakorban szokták egyébként is, ti már erről lemaradtatok, semmi értelme nincsen, még akkor sem, ha Magyarországra jöttök. A határok teljesen átjárhatók, akkora a turizmus, ha tényleg fontos lenne, akkor más országban is ajánlanák.
2020. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Te végig olvastad? Szerintem nem!
2020. júl. 18. 12:39
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ! Akkor ti se kaptátok meg?Igazából annyira nem aggódom ..csak mindenki ezzel baszogat! Szó szerint...mintha az én hibám lenne ,nem értik meg hogy itt nem adták be..
2020. júl. 18. 12:42
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Ausztriában sem adják, de a kinti orvosunk azt mondta ha el tudom intézni akkor nagyon ajánlott hogy megkapja. 5 hónapos (4 hónapra, hogy 100adszor telefonáltam) korára kapott időpontot egy magyar kórházba. 18000 Ftba került. Azt nem tudom mi a teendő ha idősebb a gyerek. (egyébként azt mondták a kórházban, hogy lehet emiatt az oltás miatt lett nagyon könnyű és problémamentes a koronavírusból való felépülése, februárban kaptuk el mind, akkor volt 1 éves kereken, alig 3 napig volt beteg..persze ez egyenlőre elmélet, de azok a gyerekek akik nem kapták meg az oltást és koronavírust elkapták, sokkal rosszabbul voltak és sokkal hosszabb ideig tartott nekik a felépülés)
2020. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A 3-as választ a 2-esre reagáltam.
2020. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező. Magyarországon be tudod adatni és később is be lehet. Felnott korban is meg lehet kapni. Nem kor függő. Annyit tudok róla, hogy elvileg a kórházak úgy kapjak, hogy tömeges oltasra jó az oltóanyag, ezért is oltanak le egy napon minden babát, aki a kórházban épp van. Gondolom ezért konkrét időpontot kapsz majd. De lehet ez már elavult info és van sima egyszeri adag is belőle, amit megvehetsz. Igaz, hogy már nem vagyunk veszélyeztette ország de pont a mai globális világban ahol mindenki utazgat... jobb szerintem túl lenni ezeken az oltásokon.
2020. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy nekem azt írod minek akarom be adatni,holott te is beadattad..egyébként soha nem volt beteg,ez a korona vírus ...már mindent mondanak..
2020. júl. 18. 14:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!