Kúpot beadni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Ma kapott a kislányom oltást és eddig tök jól van, de ha estére felmenne a laza, a doktornő azt mondta egy fél kúpot lehet neki adni. Na most én őszintén bevallom soha, még magamnak sem dugdostam a fenekembe semmit, hát még egy 3 hónapos pici babának ,így fogalmam sincs, hogyan kell bedugni neki. Előtte vegyem ki a hűtőből, mert nekünk 5 fokon megy a hűtő és gondolom elég kemény lehet így a kúp? Popsikrémezzem esetleg be ,hogy könnyebben becsússzon, vagy zsíros állagú és ha picit megolvad szobahőmérsékleten, akkor könnyű bedugni? A doktornő azt mondta, ha berúgtam, fogjam össze a kis fenekét hogy ne nyomja vissza , de meddig tartsam úgy neki? Bocs a sok kérdésért, első gyerekes anyuka vagyok.
máj. 15. 18:22
 1/9 A kérdező kommentje:
*Bedugtam
máj. 15. 18:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Hat ne adj akkor neki kupot, ha kenyelmetlennek erzed,emiatt nem muszaj.

Vannak mar szirupok is, amiket lehet adni ekkora babanak, mi panadol baby-t szoktunk adni.

Egyebkent egyszer kellett mas problema miatt kupot beadnom a kisfiamnak, az olyan volt, hogy kezmelegre szinte szet is esett, egyaltalan nem volt kemeny. Amint kivettem a hutobol mar olvadt kb.

máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Adj neki szirupot...miért akarnál bármit is a fenekébe dugdosni?
máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell kivenni csak mikor használod, kibontva odateszed kézhez, mikor leveszed a pelust, kapja a tisztát, én kicsit beledugom az elejét a krémbe, ezt nem muszáj mert alapból csúszik a test melegben, mutató újjamra helyezem majd gyors mozdulattal berakom, és egyből ráfogok a fenekére kb 20 másodpercig.

Jópár kúpon túl vagyok 3 gyerek 22 év kisgyermeknevelői évem, de olyan gyors vagyok hogy kb észre sem veszik mikor beteszem a kúpot.

máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Én nem adtam neki sosem kúpot, nem is tervezek. Nurofent kap ilyen esetben.

Emlékszem, milyen szar érzés volt kisgyerekként a kúp, nem teszem ki ennek, mivel szépen beveszi a szirupot.

máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Pedig a “legjobb” gyogyszerforma a kúp ugyanis elkeruli a gyomor, belrendszer felso szakaszat, ezáltal nem terheli meg a”annyira” a szervezetet.

Ha nagyon tartasz tole jo a flamborin csepp is, ujszulott kortol hasznalhato

máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

Megjelentek a traumát átélt szülők ismét.



Kérdező, 5-ös szépen összefoglalta amúgy.

máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Nurofen 3 hónapos kortól adható.Én sem kínoztam sose kúppal őket!
máj. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!