Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » C és D vitamin adható együtt...

C és D vitamin adható együtt vagy teljen el közte valamennyi idő?

Figyelt kérdés
Béres cseppet és C vitamint meg D vitamint adok neki mert nagyon beteges, most kezdte az ovit. Eddig 8 napot tudott járni 1 hónap alatt.. Folyton náthás lesz meg köhög. Grapefruit mag cseppet ajánlotta még egy anyuka, ezzel esetleg van valakinek tapasztalata?

#Béres csepp, vitaminok, grapefruit mag,
2020. szept. 28. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Én egyszerre adom a lányomnak,nekünk bevált, bár ő már iskolás, nagyobb.
2020. szept. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Én is egyszerre adom. Mikor ovis volt a fiam én is próbálkoztam mindennel. Nekünk eleinte jó volt a béres csepp,aztán váltottunk multitabs immuno-ra ezt kapja ősztől tavaszig. Remekül bevált, már 10 éves és 1 kezemen megtudom számolni hányszor volt beteg. Lehet nektek más válik be, minden gyerkőc más.
2020. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Persze, nyugodtan lehet adni. A mennyiségeket sem kell elaprózni. Mi 2-3000 mg C-vitamint és legalább 2000 ui D2+K3 adunk napi szinten évek óta. A grape-cseppet főleg akkor adjuk, ha jobban ki vannak téve a megfázásnak. De lehet rendszeresen is, ameddig megerősödik az immunrendszere. Arra figyelni kell, hogy a grapefruitmag kivonat jó minőségű legyen, nem mindegyik adható közvetlenül. Pl van sok alkoholos is.
2020. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!