Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen immunerősítőt adjak...

Milyen immunerősítőt adjak ovis kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Most volt kiscsoportos és minden második héten beteg volt ősszel meg télen, pedig előtte bölcsis is volt. Immunfortinát próbáltam nem vált be. Utána a Marslakócskák gumivitamint adtam, ekkor már nem volt annyit beteg, de lehet csak azért mert jött a tavasz. C meg D vitamint folyamatosan adtam neki. Fontos lenne, hogy ne legyen beteges mert szeptembertől dolgozok. Érdemes már most elkezdeni ezeket adni?

#Immunerősítő, vitamin, betegségek,
2020. aug. 7. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég a sok levegő, séta, kinti játék és a sok zöldség, gyümölcs. Régen se volt marsalkócskák, egészségesebb gyerekek voltak, mint ma. :)
2020. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet adni egy vitamin kúrát de sok játék a levegőn, vitamindúst táplálkozás is segít. Az a gond, Te hiába tuningolod fel a gyereket ha egy beteg gyereket is bevisznek, mindenkit lefertőz.
2020. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 babyboom567 ***** válasza:
26%
LR colostrum, vagy bármilyen colostrum.Vagy LR turbókid.
2020. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, tapasztalat. Én is sok mindent kipróbáltam, de ezen csak az idő segít, úgyhogy én már jó ideje csak C és D vitamint adok.
2020. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Én amikor kicsi voltam emlékszem, hogy mindig grapefruit mag kivonat cseppeket kaptam reggel narancslébe immunerősítőnek. Nem tudom, hogy tényleg használ-e, de ennek esetleg utána nézhetsz. :)
2020. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elvileg a koronavírus miatt csak az a gyerek mehet oviba aki teljesen egészséges. Legalábbis nálunk március óta így van. Kis orrfolyással már nem mehet a gyerek. Szóval nagyon parázok, mert végre lett munkahelyem de ha sokat lesz beteg én megőrülök. Egy fizetésből nehéz már nagyon.
2020. aug. 7. 11:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit az orvos felírt, teljesen bevállt. Broncho vaxom vagy valami hasonló a neve. Por amit reggel éhgyomorra kell az italába keverni 10 napig (aztán 20 nap szünet,így 3 hónapig a 30 tasakot)
2020. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A lányom kap Imunoglukan P4H® junior szirupot, Supradyn Immune Kids gumivitamint, Walmark Marslakócskák PROimun Max port, VitaPlus Vas folsav C vitamin pezsgőtablettát és JutaVit Kalcium+D3 rágótablettát.
2020. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is a Broncho vaxom port adom. Nem azt mondom hogy nem volt beteg de lényegesen kevesebbet.
2020. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg egy szavazat a broncho vaxomra. Mi decemberben fejeztuk be az elso harom havi kurat. Azota nem volt felso leguti betegsege. Ugyhogy pont ma kezdtem el egy ujabb kurat. Keszulve az oszre, telre..
2020. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!