Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől lehet pirosas folt a...

Mitől lehet pirosas folt a pelusban?? eddig kb 4alkalommal fordult elő 3hét alatt,hogy egy-egy pirosas folt volt a fiam pisis pelusában.

Figyelt kérdés
Most 2 hónapos, kereken ma, reggel a peluscserénél már kívülről látszott a pelun,hogy valami nem oké, belül pedig sok pirosas folt volt, mindenhol. Küldtem a képet a védőnőnek, azt mondta, egy pelu alapján nem tudja megállapítani. Az orvos még nem válaszolt. Múlthéten voltunk dokinál más okból és említettem neki az előző eseteket, képet is mutattam, de nem tudja mi lehet, arra gondol, hogy van egy pici seb a segglyukán és abból. Viszont a korábbi pirosas foltok mindig a kukija magasságában voltak és pisis pelusnál jelentkeztek. Néztek vizeletet, annyit mondott, hogy nincs vér benne. De azt tovàbbra sem,hogy mitől lehet. Elèg aggasztó..

2020. okt. 19. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vese- vagy hòlyaggyulladàs esetleg? Valami kivàlasztószervi problèma, vagy emzimhiàny? Hìzik rendesen? Jòkedvű? Ezeket kène vegigzongorazni a dokival.
2020. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vizelete tiszta, más panasza nincs valószínűleg urát kristály. Pirosas, téglás színűre színezi a pelust. Ha az, akkor magától szépen rendeződni fog (sok babának van)
2020. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szerencsére más panasza tènyleg nincs, jókedvű, van ètvágya, nincs láza, jókat alszik.

remèlem tényleg semmi komoly, a doki még nem jelzett vissza :/

2020. okt. 19. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!