Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Pirosas apró kiütések, mitől...

Pirosas apró kiütések, mitől lehet? Allergia?

Figyelt kérdés

Kisfiamnál ugy 3 hete észrevettem hogy a hátán ngyon pici piros pöttyök vannak, de sok. Tapintásra enyhén grízes. És nem az egész háta volt ilyen csak foltokban.

Enyhülni látszott így nem mentünk orvoshoz. De ma megjelent nagy mértékben a hasán is.

10 hónapos baba. És mostanában semmilyen új ételt nem vezetettem be. Mosószernek babamosószert használok. Mikor észrevettem elhagytam a tejtermékeket (natur joghurt, sajt) de úgy néz ki nem az az oka. Van valami ötletetek?

Uj etelt sem vezettem be, meleg kiütés sem hiszem..



2019. dec. 22. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Meleg kiütés.
2019. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van, és én sem tudom...
2019. dec. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem száraz a bőre?
2019. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2019. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Én nagyon beöltöztettem és a meleg okozta. Azt gondoltam, ha én fázom akkor ő is. De nem így van.
2019. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ! Eddig is meg most is hosszúujjú body+nadrág és zokni van rajta. Ennyi azért kell. Nálunk az átlaghőmérséklet 22-22.5 fok. Minden esetre eddig ez nem volt. És sajnos egyre rosszabb nagyon piros volt már ma este a hasán a bőr, szerintem ez valami allergia. Holnap megmutatjuk dokinak. Remélem semmi komoly.
2019. dec. 22. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy mi baja volt végül a babának?
2021. szept. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia! Most olvastam a kérdést. Képzeld nem derült ki akkor és természetesen azóta sem.

Mondjuk 1 tippünk volt, hogy a narancs okozhatta. Akkor mi màr javàban benne voltunk kb 10-11 hónaposan a hozzátáplálásban és ez egy karácsony körüli dolog volt, úgyhogy volt szezonja a narancsnak, mandarinnak. Erre gyanakodott anno az orvos. Utána nem is adtam neki és nem volt baj. Persze lehet hogy nem volt köze hozzá. Minden esetre 3-4 nap alatt teljesen visszahúzódott, elmúlt. A kisfiam azóta 2,5 éves, szerencsére semmi kihatással nem volt akis életére. :)

2021. szept. 17. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!